Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydarzenie dotyczące wydajności Apple Peek: Jak oglądać i czego się spodziewać

Wydarzenie dotyczące wydajności Apple Peek: Jak oglądać i czego się spodziewać

Wiosna jest tuż za rogiem i wiesz, co to oznacza; Czas na kolejne wydarzenie Apple. Podczas gdy jesień jest zwykle najbardziej ekscytującym okresem dla nowych telefonów i komputerów Mac, wydarzenie Apple na początku roku zwykle prezentuje iPhone’y i inne błyszczące urządzenia w przystępnych cenach.

Podczas ostatniego wydarzenia Peek Performance, które odbyło się 8 marca, spodziewamy się, że Apple wprowadzi nowy iPhone SE z obsługą 5G i zapewni iPadowi Air długo oczekiwaną aktualizację. Oczywiście Apple prawdopodobnie wyda kilka innych niespodzianek, takich jak nowe komputery stacjonarne Mac z M1 i nie tylko. Oto jak będziesz mógł oglądać akcję na żywo tak, jakbyś sam tam był i czego możesz się spodziewać po pokazie.

Kiedy oglądasz Apple Unleashed?

Apple poprowadzi swoje przemówienie na Peek Performance we wtorek, 8 marca o godzinie 10:00 PT / 13:00 EST / 23:00 w Wielkiej Brytanii (środa, 9 marca o 8 rano EST).

Gdzie oglądasz Apple Unleashed?

Możesz zobaczyć słowo kluczowe Apple na jego stronie Strona wydarzeń Używaj Safari na urządzeniach z systemem macOS, iOS, iPad, Apple TV i Windows. Osoby korzystające z systemu Windows 10 i 11 mogą również oglądać transmisje na żywo za pomocą Edge. Ponadto osoby korzystające z Apple TV mogą oglądać transmisję strumieniową na dużym telewizorze z wygodnej kanapy, korzystając z aplikacji Apple TV.

czego oczekujesz?

Ogłoszenie wydarzenia Peek Performance pojawiło się wraz z obrazem wielokolorowego logo Apple jako jedyną wskazówką tego, co zostanie ogłoszone 8 marca. Te kolory najprawdopodobniej odzwierciedlają wszystkie opcje kolorów, które mamy w naszych nowych modelach iPhone’ów i iPadów Air.

Obecny iPhone SE jest na rynku od 2020 roku, a procesor A13 Bionic zaczyna pokazywać swój wiek. Oczekujemy, że Apple wprowadzi nowy model z chipem A15 Bionic i będzie zawierał łączność 5G, ale pozostanie przy tym samym starym, 4,7-calowym projekcie, który istnieje od iPhone’a 6. Jednak pojawiły się również plotki, że zamiast tego może mieć nowy , większy ekran o przekątnej 5,5 cala lub wzorowany na iPhonie XR.

READ  Dlaczego ludzie chcą przechowywać Androida na swoich telefonach?

Podobnie iPad Air pozostał w tyle z procesorem A14, podczas gdy droższy 10,2-calowy iPad został zaktualizowany o najnowszy krzem zeszłej jesieni. Nowy iPad Air powinien zobaczyć wybrzuszenie w specyfikacji z nowym A15 Bionic, a także otrzymać nowy przedni aparat 12 MP z Center Stage, aby pomóc utrzymać odpowiednią ramkę podczas rozmów wideo.

Oprócz urządzeń mobilnych oczekujemy, że Apple zaktualizuje również komputery Mac – w tym Mac Mini, iMac i prawdopodobnie Mac Pro z procesorami M1 Pro i M1 Max.

Największą niespodzianką, jaką Apple może zaoferować, jest nowy chip M2 do MacBooka Air i nowy MacBook Pro klasy podstawowej.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Kevin Lee jest edytorem aktualizacji SEO w IGN. Śledź go na Twitterze Umieść tweeta.