Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekły skład PlayStation Plus Essential na sierpień został potwierdzony

17:00 Aktualizacja w Wielkiej Brytanii: PlayStation jest teraz oficjalne Potwierdzony Plus wyciekły dzisiaj, a potężny skład Yakuzy: Like A Dragon, Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 i Little Nightmares, wszystkie dostępne od 2 sierpnia. Więcej poniżej…


Oryginalna historia 11.45 w Wielkiej Brytanii:regularnie jak w zegarku, Delabs Wyciekł nadchodzący skład PS Plus na sierpień.

Trzy tytuły, które podobno wejdą na nowy poziom podstawowy z PlayStation, to Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS4/5), Yakuza: Like A Dragon (PS4/5) i Little Nightmares (PS4).

Komunikat prasowy Eurogamer: Dlaczego firmy zajmujące się grami wideo wciąż próbują łamać NFT?

Dealabs konsekwentnie publikuje prawidłowe tytuły PlayStation Plus przed oficjalnym ogłoszeniem Sony każdego miesiąca w tym roku.

Jeśli chodzi o tytuły, które przyjdą nam po drodze, cóż, Cyfrowa odlewnia John Lineman Oto, co miał do powiedzenia o Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 po jego wydaniu: „Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 to jedna z najlepszych gier roku i jest moim ulubionym wydaniem Activision z całej generacji konsol”. Naprawdę chwalę!

W międzyczasie, choć Malindi Yakuza nie została nagrodzona: Jak odznaka Eurogamer jak smok Po wydaniu pochwalił „imponującą transformację gry JRPG”.

Na marginesie, niedawno dostaliśmy plik Mały szczyt w Yakuzie 8Z Like a Dragon’s Ichiban Kasuga ubrany w nowe ciuchy na nadchodzące wydawnictwo.

Ostatnia na liście (ale bynajmniej nie na liście) jest Little Nightmares, która Eurogamer stworzył polecaną odznakę Dla mnie. Edwin opisał to jako „arcydzieło mięsa i złośliwości”, które można „skonsumować szybko, ale z długotrwałym posmakiem”.

Poinformujemy Cię, gdy Sony opublikuje tę listę.

READ  Ludzie dzielą się tym, co najgorsze na LinkedIn, od „skromnego przechwalania się” pieniędzmi po pełne szacunku przemówienia