Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekły obraz z zegarka Pixel Watch pokazuje projekty pasków, tarcze zegarka i integrację z Fitbit

Zostało tylko kilka dni Firma zaprezentuje swoją linię Pixel 7, a także swój pierwszy flagowy smartwatch, który zbudowała we własnym zakresie (na zewnątrz Fitbit, W każdym przypadku). Przecieki i plotki dostarczyły kilku wskazówek Funkcje i specyfikacje. Najnowszy wyciek może być jak dotąd największy. Wygląda na to, że to aukcja Amazon dla Pixel Watch Pixel Watch ma trafić do sprzedaży po wydarzeniu Google 6 października.

Zdjęcia i szczegóły udostępnione przez przeciekającego Na Forum (tak jak to zauważyłem ) wskazuje, że będą co najmniej cztery wzory pasków w różnych kolorach. Wydaje się, że zawiera silikonowy wzór w kolorze czarnym, szarym, białym, zielonym i srebrnym (obrazy nie są w super wysokiej rozdzielczości), a także pleciony wzór w kolorze pomarańczowym, zielonym i czarnym. Wygląda na to, że są też dwa wzory skórzane.

OnLeaks przez SlashLeaks

Co więcej, obrazy oferują spojrzenie na niektóre twarze zegarka Pixel Watch. Należą do nich tarcza zegarka w stylu analogowym, która zawiera tętno użytkownika, jedna z motywami krajobrazowymi i druga, która pokazuje czas słowami. Inne obrazy oferują podgląd integracji Fitbit Pixel Watch, krokomierza, odczytów elektrokardiogramu (EKG), funkcji połączeń alarmowych i .

Wyciekły obraz z Google Pixel Watch przedstawiający niektóre tarcze zegarka.

OnLeaks przez SlashLeaks

Ponadto lista Amazon, która została usunięta, sugerowała, że ​​użytkownicy otrzymają sześć miesięcy bezpłatnego dostępu do Fitbit Premium. Fitbit zwykle daje swoim nabywcom smartwatchów tę samą funkcję, ale nie jest jeszcze jasne, czy Google zrobi to samo z Pixel Watch we wszystkich regionach. Lista wskazywała również, że Pixel Watch połączy się z aplikacją Google Home, będzie miał wodoodporność 5ATM i wyświetlacz Corning Gorilla Glass. Mówi się, że urządzenie ma również procesor Exynos 9110 i całodzienną żywotność baterii.

Zrzuty ekranu pokazują, że wersja WiFi Pixel Watch kosztuje w Niemczech 356,79 EUR (około 349 USD). Poprzednie raporty wskazywały, że model WiFi zacznie się od 350 USD w USA, podczas gdy wersja komórkowa może zacząć się od 400 USD. W każdym razie więcej oficjalnych szczegółów na temat smartwatcha otrzymamy w czwartek. Będziemy mieć pełną relację z wydarzenia Pixel, w tym wszystko, co musisz wiedzieć o Pixel Watch i Ustawione w linii.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Wyprzedaż firmy Dell w Czarny piątek rozpoczyna się wcześnie z ogromnymi rabatami na szeroką gamę produktów • Eurogamer.net