Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wordle’s Odpowiedź dnia na czwartek, 29 czerwca: Jakie jest słowo dnia dla 740?

Wordle’s Odpowiedź dnia na czwartek, 29 czerwca: Jakie jest słowo dnia dla 740?

the Wordle odpowiedział dzisiaj, 29 czerwcaprzybiera formę pięcioliterowego słowa, jak zawsze.

Dla niewtajemniczonych celem Wordle jest stworzenie codziennego pięcioliterowego słowa w ciągu sześciu prób. Im mniej zgadnięć, tym lepiej – a jeśli w ogóle nie zgadniesz, przerwiesz swoją passę.

To ostatnie jest powodem ćwiczenia Dzisiejsza odpowiedź Wordle’a To priorytet, ponieważ gracze są dumni z utrzymania dobrej passy. Po co więc ryzykować zgadywanie, skoro można poznać kilka wskazówek, a jeśli to się nie powiedzie, uzyskać ostateczną odpowiedź? Ta strona może w tym pomóc.

Czy interesują Cię inne gry słowne, gdy masz słowo dnia? Omówiliśmy tworzenie w świecie Cyptic Crosswords i Sudoku oraz dlaczego The NYTimes Mini Crossword to niezawodna zabawa.

Dowód na dzisiejszą odpowiedź Wordle’a

Zamiast przechodzić od razu do odpowiedzi, możesz potrzebować kilku wskazówek, aby pominąć linijkę:

  • Słowo dnia nie ma powtarzających się liter.
  • W tym słowie są dwie samogłoski.
  • Słowo zaczyna się na literę „D”.
  • To słowo może oznaczać osobę, która je w restauracji.

Nadal nie jestem pewien? Czytaj dalej, aby uzyskać odpowiedź.

Szukasz więcej zagadek słownych, gdy skończysz dzisiejszą odpowiedź? Siostrzana strona RPS ma kilka sugestii.

Odpowiedź Wordle’a na 740. słowo z 29 czerwca 2023 r

Nawet mając powyższe wskazówki, nadal nie jesteś pewien i chcesz kontynuować tę passę?

Dzisiejsza odpowiedź Wordle brzmi kolacja.

Czy wolno nam obwiniać pogodę, kiedy źle zrozumiemy Wordle’a? Tak? Okay – więc nie dostałem ani słowa dnia i całkowicie obwiniam wilgoć. Po sześciu próbach odgadłem tylko „E” dla tego słowa i to nie pomogło. Cóż, zawsze jest jutro!


Nie zapomnij podzielić się swoją odpowiedzią w Wordle, gdy skończysz.

Teraz masz odpowiedź, nie psuj jej innym! Pamiętaj, że możesz udostępniać swoje wyniki bez nagrywania w formacie internetowym.

Oczywiście nikt nie powinien wiedzieć, że przyszedłeś na tę stronę, aby go rozwiązać. Być może najpierw wykonaj dwa lub trzy wyimaginowane domysły, aby pozbyć się zapachu?

READ  Wirusowy hit dopiero nadszedł! Wyciągnięte ze Steam przez twórcę z powodu „stresu”

Chcesz przeczytać więcej o Wordle przed następną odpowiedzią?

Wiele się wydarzyło w Wordle od czasu jego szybkiego pojawienia się w październiku 2021 r., kiedy miliony graczy logowało się codziennie w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Sklepy z aplikacjami szybko zapełniły się klonami, aby wykorzystać jego popularność. Gdzie indziej deweloper, który wcześniej miał dostępną grę o podobnej nazwie, przekazał swoją gratkę na cele charytatywne po tym, jak gracze pomylili ją z nowy Gra polegająca na zgadywaniu na pięć liter, w której Dan Wardle, twórca Wordle (The Talking), nazwał ją „aktem klasowym”.

Najbardziej godnym uwagi wydarzeniem w historii Wordle jest jego zakup przez The New York Times za nieujawnioną siedmiocyfrową sumę, składając grę w papierowy parasol gier online.


Dziś Wordle pozostaje darmowy, a sama gra niezmieniona, chociaż za kulisami wprowadzono kilka drobnych zmian.

Początkowa migracja spowodowała zresetowanie linii dla niektórych graczy i usunięcie wulgarnych słów ze słownika – zmiana listy słów, w wyniku której niektórzy gracze otrzymali inne słowo. Od tego czasu New York Times zamknął również „nieautoryzowaną” witrynę archiwum Tajemnic Starego Świata.