Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wordle 377 Jul 1 Codzienne porady – Nie możesz rozwiązać swojego codziennego Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ | Gry | zabawa

Jeśli w tym tygodniu nadążałeś za codziennymi łamigłówkami Wordle, prawdopodobnie masz ochotę na większe wyzwanie. Wordle 377 to odpowiednik współczesnego trendu prostych łamigłówek, zapewniających starym fanom znacznie trudniejszą moc do złamania. Na szczęście w tym miejscu pojawia się Express Online. Zebraliśmy zestaw wskazówek i wskazówek bez spoilerów, które pomogą Ci odkryć odpowiedź Wordle 377 z 1 lipca. powodzenia!

Idealny, gdy masz kilka minut, Wordle zleca graczom odgadnięcie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach.

Na szczęście są sposoby na jej zmniejszenie i bardzo szybkie rozwiązanie zagadki. Wszystko sprowadza się do zwracania bacznej uwagi na kolor płytek po każdym odgadnięciu.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, oznacza to, że litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki i wyświetla liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę zwycięstw.

Czytaj dalej, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie wybór wskazówek bez spoilerów dla Wordle 377 1 lipca …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

READ  „Wyraźny znak” Putin rozważa użycie broni chemicznej na Ukrainie, twierdzi Biden

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 377 podpowiedzi i poradniki na 1 lipca…

1. Wordle 377 zaczyna się na literę P.

2. Wordle 377 zawiera tylko dwie samogłoski.

3. Koń, fasola, a dla graczy z Ameryki Północnej samochód.