Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wojenne obawy Łotwy – neutralni w NATO? -Polski, europoseł Patrick Jacky – POLITICO

Mierzymy temperaturę w krajach bałtyckich w obawie przed rosyjskim atakiem na Ukrainę i myślimy o tym, jak Wielka Brytania poradzi sobie z kryzysem. Rozmawiamy również z polskim konserwatywnym deputowanym Patrickiem Jackie o starciach jego rządu z Brukselą.

Charlie Duxbury z Politico dołącza do panelu podcastów z Łotwy, aby opowiedzieć o tym, jak ludzie w kraju bałtyckim radzą sobie z perspektywą nowej wojny w swoim regionie.

Dołączyli do niego podcasterzy Andrew Gray i Matthew Karnicing, aby zbadać, czy napięcia wokół Ukrainy skłaniają tradycyjnie neutralną Szwecję i Finlandię do członkostwa w NATO.

Nasza korespondentka polityczna w Wielkiej Brytanii Annabelle Dixon rozprawia się ze strategią Borisa Johnsona, jeśli chodzi o Ukrainę i jaką rolę mogą odegrać skandale partyzanckie wokół premiera.

Naszym gościem specjalnym jest Patrick Jackie, konserwatywny poseł do Parlamentu Europejskiego z Polski. Jackie rozmawiał z Janem Sinskim z Politico o tym, jak zaczął działać w polityce, a także o obawach dotyczących praworządności i polskim podejściu do zmian klimatycznych.

Zapytany o oglądanie i czytanie rekomendacji dla naszych słuchaczy, Jackie wybrała Kontynuacja This Karate Kid Również na Netflix To jest biografia duchowa Amerykańska konserwatywna ikona polityczna.

Ekipa podcastów ma również kilka własnych wskazówek. Matt zaznacza smutną datę w historii znakiem rekomendacja filmu. Charlie wybiera duński film kryminalny To nie jest dla osób o słabym sercu. Andrzeja To jest powieść kryminalna Tartan Noir Sprawi, że zgadniesz na więcej niż jeden sposób. A Annabelle to owija To jest podcast BBC O narastaniu ekstremizmu we współczesnej Ameryce.

READ  Najpopularniejsze starsze automaty do gier w kasynach online