Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podsumowanie wiadomości rozrywkowych: Rihanna wystąpi na pokazie Super Bowl w przerwie meczu w Arizonie;  Polski stadion odwołuje koncert Rogera Watersa po komentarzach Ukrainy i nie tylko

Podsumowanie wiadomości rozrywkowych: Rihanna wystąpi na pokazie Super Bowl w przerwie meczu w Arizonie; Polski stadion odwołuje koncert Rogera Watersa po komentarzach Ukrainy i nie tylko

Poniżej znajduje się podsumowanie aktualnych kanałów wiadomości rozrywkowych.

Rihanna wystąpi na pokazie Super Bowl w przerwie meczu w Arizonie

National Football League ogłosiła w niedzielę, że Rihanna wystąpi na pokazie Super Bowl w lutym w Glendale w Arizonie. Zdobywca nagrody Grammy Barbadyjska piosenkarka zajmuje jedno z najbardziej pożądanych miejsc w amerykańskim kalendarzu muzycznym, oglądanym co roku przez miliony telewidzów. Wcześniej wykonawcami w przerwie byli Michael Jackson, Prince, Beyoncé, Missy Elliott, Lady Gaga, Rolling Stones, Paul McCartney, Madonna, Bruce Springsteen i The Who.

Ekscytujący Aston Martin, gwiazda mody Daniel Craig na aukcji Jamesa Bonda

Od rewelacyjnego Astona Martina DB5 po kostiumy Daniela Craiga w filmie „Nie ma czasu na śmierć”, szereg pamiątek i pamiątek związanych z Jamesem Bondem zostanie wkrótce wystawiony na aukcję w związku z obchodami 60-lecia serii filmów. Dwuczęściowa sprzedaż odbędzie się jako aukcja na żywo w środę oraz aukcja internetowa z licytacją otwartą do dnia Jamesa Bonda 5 października – w dniu światowej premiery pierwszego filmu o uroczym brytyjskim tajnym agencie – „Dr.” – odbyła się w 1962 r.

Polski stadion odwołuje koncert Rogera Watersa po komentarzach Ukrainy

W niedzielę organizatorzy poinformowali, że koncerty Rogera Watersa, jednego z założycieli Banku Floyd, zostały odwołane w jednym z miejsc w polskim Krakowie, po tym, jak komentarze artysty na temat wojny na Ukrainie wywołały burzę krytyki. Waters miał pojawić się w Krakowie w kwietniu przyszłego roku, ale polskie media donoszą o liście otwartym, który napisał do pierwszej damy Ukrainy, Oleny Zełeńskiej, w której wzywał ją, by poprosiła męża o wybranie „innej drogi” i krytykowała Zachód za dostarczanie broni na Ukrainę . reakcja.

Netflix odrzuca pozew przeciwko twórcom „Nieoficjalnego musicalu Bridgerton”

Netflix umorzył pozew przeciwko twórcom „Nieoficjalnego musicalu Bridgerton” po osiągnięciu ugody, jak twierdzi osoba zaznajomiona ze sprawą. Serwis streamingowy złożył pozew o naruszenie praw autorskich przeciwko Abigail Barlow i Emily Beer w Waszyngtonie pod koniec lipca, trzy dni po sprzedaży spektaklu „The Unofficial Bridgerton Musical” w Kennedy Center w stolicy USA.

READ  M&S prezentuje kosmetyczkę na lato 2023 za 150 GBP w cenie 25 GBP

(Z wkładem agencji.)