Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiza indyjska dla obywateli RPA, Izraelczyków, Polaków, Rosjan i Singapurczyków

komunikat prasowy

Opublikowano 18 kwietnia 2023 r

Wiza indyjska dla obywateli RPA

Branża turystyczna w Indiach szybko się rozwija, a rząd szuka sposobów na jej rozszerzenie. W rezultacie rząd Indii wprowadził indyjską e-Visę, aby zachęcić podróżnych z całego świata do odwiedzenia Indii. Mieszkańcy RPA mogą ubiegać się o wizę indyjską za pomocą elektronicznego wniosku od 2014 r. Goście z Republiki Południowej Afryki mogą odwiedzić Indie, uzyskując indyjską e-wizę. Obecnie obywatele 166 krajów mogą ubiegać się o indyjską e-Visę i ją otrzymać. Powód Twojej wizyty określa typ e-Visy, której potrzebujesz. Jeśli odwiedzający chcą wjechać do kraju w celach turystycznych, muszą uzyskać turystyczną e-Visę do Indii. Turystyczna e-Visa – Pobyt w Indiach do 30 dni od daty wjazdu. Ten typ jest pojedynczym wpisem i nie można go rozszerzyć. Jeśli celem Twojej wizyty jest prowadzenie działalności gospodarczej, będziesz potrzebować biznesowej e-Visy do Indii. Wiza e-biznesowa: pobyt w Indiach przez 365 dni z wieloma wjazdami. Jednak ten rodzaj wizy nie pozwala na pobyt dłuższy niż 180 dni na raz. Jeśli podróżny odwiedza kraj w celu leczenia, musi ubiegać się o elektroniczną wizę medyczną. Elektroniczna wiza medyczna: pobyt w Indiach przez okres 60 dni od daty wjazdu do Indii z potrójnym wjazdem. Ubieganie się o e-Visę do Indii jest bardzo prostym procesem, który można wypełnić online i oszczędza podróżnym kłopotów związanych z udawaniem się do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę.

Jakie rodzaje wiz mogę otrzymać?

 • Turystyczna wiza elektroniczna.
 • e-wiza dla biznesu.
 • e-wiza medyczna.

Dokumenty wymagane dla obywateli Republiki Południowej Afryki

 • Wszyscy podróżni muszą posiadać paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia do Indii
 • Ważna metoda płatności (taka jak karta debetowa/kredytowa) do uiszczenia opłaty za e-wizę.
 • Twoje cyfrowe zdjęcie (musi być zrobione niedawno, nie może wykonywać żadnych gestów i musi mieć białe tło).
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.

Wiza indyjska dla obywateli Izraela

Wizyta w Indiach jest niesamowitym przeżyciem, ponieważ istnieje tak wiele różnych krajobrazów i smaków do odkrycia. Od parków narodowych, dzikich zwierząt, białych piaszczystych plaż i tajemniczych miejsc kultu religijnego po liczne tradycyjne festiwale, monumentalne świątynie, jaskinie, forty i rzeźby — Indie mają wszystko. Rząd Indii udostępnił obywatelom Izraela wizę indyjską jako formularz wniosku online od 2014 r. Obywatele 169 krajów mogą teraz ubiegać się o wizę do Indii przez Internet. Przyjazdy turystów do Indii stopniowo wzrastały w ostatnich latach, szczególnie po uruchomieniu indyjskiej e-Visy w 2015 r. Posiadacze paszportów izraelskich są zobowiązani do uzyskania e-Visy, aby udać się do Indii. Wiza turystyczna do Indii pozwala izraelskim podróżnikom uczestniczyć w zajęciach turystycznych, odwiedzać przyjaciół lub rodzinę lub brać udział w zajęciach, takich jak rekolekcje jogi. India e-Business Visa umożliwia takie działania jak sprzedaż, spotkania biznesowe, rekrutacja i inne podobne działania biznesowe. Wreszcie indyjska wiza e-medyczna pozwala na otrzymanie opieki medycznej w Indiach. Trzy rodzaje wiz indyjskich dla obywateli Izraela mają różne okresy ważności, a dozwolona liczba wjazdów to: Turystyczna e-Visa: podwójny wjazd na okres do 90 dni z ważnością jednego roku. Wiza e-biznesowa: podwójny wjazd na maksymalnie 180 dni z rocznym okresem ważności. Elektroniczna wiza medyczna: potrójny wjazd na maksymalnie 60 dni. Dzięki eVisa do Indii proces ubiegania się o wizę dla obywateli Izraela i innych kwalifikujących się krajów został znacznie uproszczony, ponieważ wszystkie dokumenty można składać online.

READ  Eksport odzieży do UE: Bangladesz przygotowuje się do ominięcia Chin

Rodzaje wiz elektronicznych dla obywateli Izraela

 • Turystyczna wiza elektroniczna
 • e-wiza dla biznesu
 • e-wiza medyczna

Dokumenty wymagane dla obywateli Izraela

 • Ich izraelski paszport, ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty wjazdu do Indii
 • Ważny adres e-mail, na który zostanie wysłana indyjska e-Visa
 • Karta kredytowa lub debetowa do uiszczenia opłaty za e-Visę
 • Cyfrowa kopia strony biograficznej paszportu
 • Niedawne kolorowe zdjęcie izraelskiego podróżnika, podobne do paszportu

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Rząd Indii podjął inicjatywy ułatwiające odwiedzanie kraju przez turystów. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia dla obywateli Polski internetowy formularz wniosku o wizę indyjską. Jedną z takich inicjatyw jest publikacja elektronicznej autoryzacji podróży, która umożliwi odwiedzającym ze 169 krajów uzyskanie wizy do Indii przy użyciu indyjskiej e-Visy . Jeśli Polacy chcą odwiedzić Indie w celach wypoczynkowych, biznesowych lub medycznych, mogą ubiegać się o kilka rodzajów indyjskich e-Vis. Turystyczna e-Visa – służy do wjazdu do Indii w celach turystycznych lub turystycznych. Ta kategoria pozwala na jednorazowy wjazd do Indii i pobyt do 30 dni. Wiza e-biznesowa – jest używana, gdy angażujesz się w jakąkolwiek działalność biznesową lub handlową w Indiach. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do jednego roku (365 dni) oraz kilkukrotne przyjazdy i wyjazdy, przy czym każdy pobyt nie przekracza 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna – jeśli chcesz podróżować do Indii w celu leczenia, w tym fizjoterapii jogi, możesz wybrać ten rodzaj e-wizy, ponieważ pozwala ona na pobyt do 60 dni, a co najważniejsze, możesz wjechać i wyjechać trzykrotnie z góry. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

READ  Jak euro podzieliło Europę?

Wymagania dotyczące indyjskiej wizy elektronicznej dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdu i wyjazdu
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podczas ubiegania się o e-Visę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Wiza indyjska dla obywateli rosyjskich

Od wielu lat Indie są miejscem różnych kultur i religii i są ulubionym celem międzynarodowych podróżników. Od świętych miejsc i duchowych spotkań po słoneczne plaże i ciekawe rezerwaty przyrody – ma wiele do zaoferowania podczas wspaniałej podróży do Indii. Podróżni z Rosji, czy to w celach turystycznych, biznesowych czy medycznych, są zobowiązani do uzyskania wizy indyjskiej przed wjazdem do kraju. Ubieganie się o indyjską e-wizę stało się znacznie łatwiejsze, odkąd Indie uruchomiły procedury ubiegania się o wizę online w 2014 roku. Wszyscy obywatele Rosji muszą spełniać kryteria indyjskiej e-wizy, aby szybko uzyskać zgodę. Obywatele rosyjscy mogą ubiegać się o jedną z trzech kategorii indyjskich e-wiz, w zależności od powodu ich wizyty. Obywatele 169 krajów mogą teraz ubiegać się o elektroniczną autoryzację podróży, eliminując potrzebę długich wizyt w ambasadzie Indii. Dla turystów, którzy chcą zobaczyć się z rodziną lub zwiedzić zabytki, turystyczna e-Visa pozwala na pobyt w kraju do 90 dni. Dla osób podróżujących służbowo wiza e-Business jest ważna 365 dni od daty wydania, dopuszcza się wielokrotny wjazd, a każdy pobyt nie może przekraczać 180 dni. A dla każdego, kto szuka leczenia w Indiach, e-Visa medyczna oferuje 60-dniowy pobyt do 3 razy dla obywateli Rosji. Gdy wnioskodawcy zdecydują się na wizę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom, wszystko, co muszą zrobić, to wypełnić formularz indyjskiej e-Visy. Proces składania wniosku jest całkowicie online, łatwy do wypełnienia i można go wypełnić i przesłać w ciągu 30 minut.

Dokumenty wymagane dla obywateli Rosji

 • Paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu wraz ze skanem strony CV
 • Szczegóły miejsca pobytu w Indiach, szczegóły dotyczące wjazdu i wyjazdu
 • Zeskanowane zdjęcie paszportowe w kolorze na białym tle
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, aby uiścić opłatę wizową.
READ  Lockheed rozpoczyna produkcję samolotów F-35 dla Polski | Aktualności

Wiza indyjska dla obywateli Singapuru

Indie to wspaniałe miejsce do odwiedzenia, ponieważ istnieje tak wiele różnorodnych krajobrazów i smaków do odkrycia. Indie mają wszystko, od parków narodowych, dzikich zwierząt, białych piaszczystych plaż i tajemniczych miejsc kultu religijnego po wiele autentycznych festiwali, monumentalne świątynie, jaskinie, forty i rzeźby. Indie są jednym z niewielu krajów, w których turystyka może mieć długoterminowy wpływ. Singapurczycy potrzebują wizy, aby wjechać do Indii. Ambasada Indii ułatwiła i przyspieszyła proces wizowy Singapurczykom poprzez wdrożenie systemu e-Visa. Od 2014 r. rząd Indii udostępnia online formularz wniosku o wizę do Indii dla obywateli Singapuru. Program e-Visa może również pomóc w przypadku krótkoterminowych podróży handlowych i medycznych. Jako Singapurczyk możesz wybrać odpowiedni typ e-Visy z poniższej listy: E-Visa turystyczna – uprawniająca do podróży do Indii, z pobytem do 30 dni od daty przyjazdu i tylko jednym wjazdem. Tego typu wizy nie można przedłużyć ani przenieść. Wiza e-biznesowa: służy do celów biznesowych i handlowych, ale nie do celów związanych z zatrudnieniem. Przy kilku zgłoszeniach z wyprzedzeniem możesz przebywać w Indiach łącznie przez 365 dni od daty przyznania nagrody. za każdy okres pobytu. Elektroniczna wiza medyczna: wykorzystywana do celów leczenia, w tym zajęć jogi i fizjoterapii, jest ważna przez 60 dni od daty pierwszego przyjazdu iw tym okresie masz pozwolenie na wjazd i wyjazd jeszcze dwa razy. Maksymalna długość pobytu w Indiach to 90 dni. Po wydaniu e-Visy obywatele Singapuru mają 120 dni na podróż do Indii. Musisz zabrać ze sobą dokument do kraju. Dokument działa jak wiza stemplowana w paszporcie. System umożliwia cały proces ubiegania się o wizę do Indii dla obywateli Singapuru online. Zasadniczo wnioskodawcy otrzymają odpowiedź z ambasady dotyczącą ich wizy w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia wniosku wizowego.

Dokumenty wymagane dla obywateli Singapuru

 • Zdjęcie wnioskodawcy: Zdjęcie musi być profesjonalne.
 • Zeskanuj dane osobowe paszportu: Oznacza to, że musisz zeskanować stronę informacyjną. Nie musisz skanować całego paszportu.
 • Kopia wizytówki: Można ją zeskanować lub zrobić zdjęcie wizytówki.
 • Prawidłowy adres e-mail: Jest to ważne, aby otrzymać dokument.
 • Metody płatności: Może to być karta kredytowa/debetowa lub zwykłe konto PayPal.

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: indyjski urzędnik
osoba kontaktowa: MUKESH SHARMA Findango
e-mail: Wyślij e-mail
telefon: +880 31-652225
Tytuł:2293/A Zakir Hussain Road, Chattogram
naród: Bangladesz
strona internetowa: www.india-visa-online.org/hy/visa/