Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Większości Polski, Rumunii i Chorwacji pozwolono wyjechać za granicę

Zdjęcie: DutchNews.NL

Liczba osób mieszkających w Holandii wyjeżdżających na wakacje lub spotykających się z rodziną i przyjaciółmi wzrosła w środę, a zmiany w zaleceniach MSZ dotyczą ośmiu krajów.

Większość Cypru, Szwajcarii, Liechtensteinu i Chorwacji ma teraz żółte ostrzeżenie o ryzyku, podczas gdy greckie wyspy Rodos, Kos i Mykonos oraz Polska i Rumunia są obecnie uważane za wolne od ryzyka.

Chociaż Ministerstwo Spraw Zagranicznych dopuściło te obszary do podróży zagranicznych, niektóre kraje nadal nakładają ograniczenia na Holendrów. Na przykład Szwajcaria wymaga 10 dni izolacji, podczas gdy podróżujący do Chorwacji nie mogą wykazywać ujemnego wyniku testu PCR przez więcej niż 72 godziny lub być zaszczepieni co najmniej dwa tygodnie przed wyjazdem.

Islandia, Polska i Rumunia są obecnie klasyfikowane jako zielone, co oznacza najniższy poziom ryzyka. Znowu te kraje mają ograniczenia dotyczące zagranicznych gości. Odwiedzający, którzy nie zostali zaszczepieni w Polsce, powinni przejść test przybycia i przejść 10 dni izolacji.

W sumie 20 krajów lub regionów w Europie może teraz podróżować za granicę.

We wtorek agencja zdrowia publicznego RIVM, która świętuje ukończenie egzaminu maturalnego w Portugalii i na hiszpańskich wyspach, zarobiła, że ​​młodzi ludzie powinni przejść test po powrocie jako środek ostrożności.

Podróżujący do krajów o ryzyku żółtym lub zielonym nie muszą przechodzić negatywnego testu ani izolacji po powrocie do Holandii.

HolenderskiWiadomościNL Dziękuję za darowiznę dla

Zespół DutchNewsNL chciałby podziękować wszystkim hojnym czytelnikom, którzy przekazali darowizny w ostatnich tygodniach. Twoja pomoc finansowa pomogła nam poszerzyć nasze informacje na temat kryzysu związanego z wirusem Corona wieczorami i w weekendy oraz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

HolenderskiWiadomościNL Jest bezpłatny od 14 lat, ale bez wsparcia finansowego naszych czytelników nie bylibyśmy w stanie dostarczyć uczciwych i dokładnych wiadomości i funkcji dotyczących spraw holenderskich. Dzięki Twojemu wkładowi jest to możliwe.

READ  Finał UEFA eEURO 2021: Wszystko, co musisz wiedzieć | UEFA EURO 2020

Nie przekazałeś jeszcze darowizny, ale jeśli chcesz, Możesz to zrobić za pośrednictwem Ideal, karty kredytowej lub PayPal.