Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

AiFi i kabka wprowadzają pierwszy w Polsce autonomiczny sklep spożywczy

Santa Clara, Kalifornia.., 15 czerwca 2021 / PRNewswire / – IFF, wiodąca firma w tworzeniu autonomicznych doświadczeń zakupowych bez tarcia, wykorzystujących sztuczną inteligencję Żaba, Największa sieć sklepów ogólnospożywczych Polska, Dziś oficjalnie ogłoszono oficjalne uruchomienie pierwszego autonomicznego sklepu spożywczego Żabki w Bosnaniu Polska. Nanostore o powierzchni 210 metrów kwadratowych znajduje się między centrum handlowym a dworcem kolejowym, oferując pasażerom świeżą kawę i przekąski w drodze.

Sklepy AiFi Nano są w pełni autonomicznymi, małymi sklepami, które są gotowe do wysyłki i ustawienia w dowolnym miejscu. Obejmują one cały sprzęt i oprogramowanie obsługujące sztuczną inteligencję potrzebne do szybkiego otwarcia zautomatyzowanego sklepu w dowolnym miejscu bez kasy. IFF i APCA planują kontynuować projekt, który będzie mieszanką mikrorynków APCO napędzanych przez nanosklepy i IFF

„Capca jest jedną z najszybciej rozwijających się marek detalicznych na świecie i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy połączyć rosnące wzorce w Bosnan” – powiedział. Steve Gu, współzałożyciel i dyrektor generalny AiFi. „Abka była zainteresowana naszymi sklepami Nano, ponieważ chcieli zapewnić swoim klientom wygodne, autonomiczne zakupy i ułatwić operacje. To przyszłość handlu detalicznego i cieszymy się, że możemy przenieść tę technologię i doświadczenie konsumenckie gdzie indziej. Polska I Europa We współpracy z Sapką. ”

Partnerstwo obejmuje integrację autonomicznej bazy sklepów AiFi Aplikacja Appka Ma ponad 5 milionów użytkowników. Po zeskanowaniu, aby wejść, kamery komputerowe w całym sklepie będą monitorować klienta pod kątem przedmiotów, które wkładają do torby na zakupy. Po zakupach klienci mogą wyjść i w ciągu kilku minut otrzymać rachunek za zgłoszenie i wiadomość e-mail. Z tyłu technologia AiFi powiadomi sklep o wyczerpaniu się produktów, aby zapobiec gromadzeniu się popularnych produktów, poprawić skład produktów i poprawić marże operacyjne.

Technologia wizji komputerowej AiFi ma wskaźnik dokładności przekraczający 99%, co pomaga zapobiegać kradzieży i zapewnia bezproblemową obsługę klienta. AiFi nie wykorzystuje rozpoznawania twarzy ani nie przechowuje danych biometrycznych w celu nadania priorytetu prywatności klienta.

READ  W obawie Wagnera przenosi polskie wojska na wschodnią granicę

„Otwarcie tego autonomicznego sklepu to dla nas ekscytujący moment. AiFi to świetny partner, który pozwala nam dostosować i dostosować doświadczenie do potrzeb naszych klientów” – powiedział. Tomasz Blyharsky, Dyrektor Zarządzający Żabka Future. „Rozwiązanie, które wspólnie opracowaliśmy, ma na celu spełnienie oczekiwań naszych klientów, zapewniając najbardziej zaawansowane, wygodne i szybkie zakupy na rynku.”

Sieć Żabka to obecnie ponad 7200 sklepów, oferujących starannie wyselekcjonowane produkty wiodących marek w atrakcyjnych cenach. Abka planuje rozbudować projekt swojego sklepu modułowego, który do tej pory jest używany tylko sezonowo. AiFi dostarczy do tych nowych sklepów technologię nanostore, która umożliwi otwieranie w pełni zautomatyzowanych sklepów bez kasy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oprócz Żabki, AiFi ma na całym świecie 15 sklepów z takimi markami jak Choice Market, Carrefour, Wundermart i Loop Neighborhood.

O abka

Połabka Polska Sp. właściciel z oo Polski மிகப்பெரியabka to największa sieć sklepów typu convenience, działająca w ponad 7200 placówkach zarządzanych przez blisko 6000 właścicieli pod marką. W ciągu dwudziestu lat działalności na polskim rynku firma zdobyła pozycję lidera w segmencie sprzedaży convenience. Sklepy Żabka odwiedza dziennie ponad 2,5 mln klientów, a 12 mln konsumentów mieszka w promieniu 300 metrów. Abka buduje swój biznes odpowiedzialnie. Filary CSR firmy to dbałość o środowisko naturalne, odpowiedzialna sprzedaż żywności, rozwój osobisty i edukacja, wsparcie lokalnych społeczności, a także dbałość o zdrowie i aktywny tryb życia. Więcej informacji o sklepach Żabka znajdziesz na: www.zabka.pl. Więcej informacji o abka Polska: www.zabka.pl.

Żabka Future – To jedna z jednostek organizacyjnych, w której wdrożono nowy szkielet zarządzania Żabką. Zespoły działające w obszarze przyszłości Żabka odpowiadają za rozwój biznesów i technologii Żabki.

O AiFi

AiFi umożliwia niezawodne, niedrogie i całkowicie niepowiązane autonomiczne zakupy dzięki technologii wizji komputerowej opartej na sztucznej inteligencji, która zapewnia niezrównane wrażenia dla sprzedawców detalicznych i konsumentów. Posiadając ponad 15 sklepów na całym świecie, IIF współpracuje z globalnymi detalistami Carrefour, Choice Market i Japco, aby tworzyć niestandardowe, autonomiczne doświadczenia zakupowe z elastycznymi opcjami integracji i wejścia. iFi Nanostore został niedawno zaprezentowany na 2021 Indi500 jako wygodne gniazdko zasilane przez sieć Verizon 5G Ultra Whiteband Network. AiFi zasila największy sklep hybrydowy w Stanach Zjednoczonych w połączeniu z Choice Market. Od momentu uruchomienia w 2016 r. AiFi stale rośnie 0,5 29,5 miliona Od inwestorów, w tym Qualcomm Ventures, Cervin Ventures, Translink Capital i Plum Alli. Wizyta www.aifi.com Po więcej informacji.

READ  Adeguro rozpędza medalistów Rio 2016 w drodze po złoto na UWW Polish Open

Kontakt prasowy:

Jenny Born
2087618447

ŹRÓDŁO AiFi