Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiedźmin Henry’ego Cavilla ujawnia tytuł premiery trzeciego sezonu

Wiedźmin Henry’ego Cavilla ujawnia tytuł premiery trzeciego sezonu

Henry’ego Cavilla Magik Udaje się do ruin Shaarawd.

Rozrywka Tygodnik Ujawniono oficjalny tytuł premiery trzeciego sezonu Magikw którym Henry Cavill po raz ostatni wciela się w rolę Geralta z Rivii zanim wyszedł Z serialu Netflixa. Odcinek nosi tytuł „Shaerrawedd” i jest nawiązaniem do kultowej strony internetowej z Wiedźmin Books, który zadebiutuje na żywo w trzecim sezonie.

„Ta kolekcja jest jedną z największych, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy” – powiedział. Magik modelka Lauren Hisrich powiedziała EW. „To był plan zdjęciowy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Każde ujęcie to efekty wizualne. Oczywiście toczą się walki, ale co ważniejsze, to duża, otwarta przestrzeń. Wszędzie są niebieskie ekrany, więc teraz dopracowujemy to. Odcinek 1 powstał dawno temu. ”Dawno temu, ale prawidłowe ustawienie zajęło dużo czasu. Myślę, że to naprawdę ważne dla tej historii”.

Reżyseruje Stephen Surgic Wiedźmin Premiera trzeciego sezonu na podstawie scenariusza Mike’a Ostrowskiego. Surjik pracował nad drugim sezonem nad odcinkami „Ziarno prawdy” i „Kaer Morhen”, podczas gdy Ostrowski był producentem wykonawczym serialu, który napisał dwa scenariusze do „Before a Fall” i „Voleth Meir”. Produkcja trzeciego sezonu zakończyła się we wrześniu ubiegłego roku.

Trzeci sezon pt Magik Obecnie ma trafić na Netflix latem 2023 roku. Serial został już przedłużony na czwarty sezon z Henrym Cavillem Zastąpił go australijski aktor Liam HemsworthNajbardziej znany jest ze swojej pracy w igrzyska śmierci seria ż dzień Niepodległości dalszy ciąg.

Pierwsze dwa sezony Magik Obecnie dostępne do przesyłania strumieniowego w serwisie Netlfix. Na podstawie serii książek polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego i opracowanej dla telewizji przez Lauren Schmidt-Hisrich, Magik W rolach głównych występują także Anya Chalotra, Freya Allan i Joy Patti.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dot Magik I pamiętaj, aby sprawdzić nasz kanał YouTube, aby uzyskać więcej treści!

READ  Films Boutique Boards Agnieszki Holland Zielona granica - Asortyment