Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widzowie Super Mario Bros Movie ostrzegają przyszłych kinomanów

Członkowie Rozpruwacz Mario Film Bruce’a Wydali ostrzeżenie dla tych, którzy planują zobaczyć popularny film animowany w kinach.

Wydany w środę (5 kwietnia) film jest adaptacją hitu Nintendo franczyza gier wideo i gwiazdy Chris Pratt, Anya Taylor JoyI czarny jack i Charlie Day.

Film Super Mario Bros otrzymał złe recenzje, W tym kto NiezależnyClarice Loughery. Tymczasem gracze chwalili wierność filmu materiałowi źródłowemu i dużą liczbę znalezionych w nim pisanek.

Jak ostrzegało wielu kinomanów, wielu, którzy pójdą obejrzeć film, przegapi jedno z największych pisanek.

To dlatego, że pojawia się na końcu napisów końcowych. Chociaż film zawiera również lekką scenę w połowie napisów, Film Super Mario Bros Koniec środowiska uruchomieniowego służy do uruchomienia głównego bohatera z gier Mario. (Patrz poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co obejmuje ta scena).

Widzowie, którzy już obejrzeli film, namawiali innych w mediach społecznościowych, aby posłuchali ich rad.

„Szczerze nienawidzę scen napisanych po napisach w filmach takich jak Mario, ponieważ nikt nie zostaje po napisach, ponieważ to nie jest film Marvela” – napisała jedna osoba. „Być może będę musiał błagać resztę mojej rodziny, aby została i ją zobaczyła.

„Pozostań na scenie po napisach”, błagał inny.

Mario (Chris Pratt) w filmie Super Mario Bros (wersja uniwersalna)

„Jeśli lubisz gry i wszystko, pokochasz to. Och, i zostań też do napisów końcowych. Nie ma za co!” ktoś inny skomentował.

„Właśnie widziałem Film Super Mario Bros I mogę wam wszystkim szczerze powiedzieć i zagorzałym fanom Mario, pokochacie to i będziecie trzymać się list napisów, ponieważ Nintendo sprawiło nam ostatnią niespodziankę” – zachwycała się inna osoba.

Co właściwie dzieje się na scenie? Spoilery śledzą…

Chris Pratt i Anya Taylor-Joy, głosy Mario i Princess Peach w filmie Super Mario Bros. (wersja uniwersalna)

Chris Pratt i Anya Taylor-Joy, głosy Mario i Princess Peach w filmie Super Mario Bros. (wersja uniwersalna)

Podczas gdy scena w połowie napisów końcowych ujawnia, co stało się z Bowserem (Black) po wydarzeniach z filmu, scena po napisach zamiast tego skupia się na białym jajku z zielonymi plamami, które zostało zdeformowane w „prawdziwym świecie”.

READ  Jak „Hero” może wzmocnić rynek języków obcych dzięki sztucznej inteligencji

Jak zapewne fani Mario wiedzą, jajo – które zaczyna się wykluwać – wywołuje pojawienie się Yoshiego, wiernego towarzysza Mario, dinozaura.

Chociaż nie ogłoszono jeszcze kontynuacji filmu, scena wydaje się wskazywać, że twórcy już zaplanowali, w jakim kierunku seria może pójść dalej.

Film Super Mario Bros Już w kinach.

W talk show w tym tygodniu, Keegan Michael Key, który podkłada głos pod Todda w filmie, Wyjaśnij, w jaki sposób udało mu się wpłynąć na charakterystyczny wysoki głos bohatera.

Pierwotnie wysłane