Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Widzowie Super Mario Bros Movie ostrzegają przyszłych kinomanów

Widzowie Super Mario Bros Movie ostrzegają przyszłych kinomanów

Członkowie Rozpruwacz Mario Film Bruce’a Wydali ostrzeżenie dla tych, którzy planują zobaczyć popularny film animowany w kinach.

Wydany w środę (5 kwietnia) film jest adaptacją hitu Nintendo franczyza gier wideo i gwiazdy Chris Pratt, Anya Taylor JoyI czarny jack i Charlie Day.

Film Super Mario Bros otrzymał złe recenzje, W tym kto NiezależnyClarice Loughery. Tymczasem gracze chwalili wierność filmu materiałowi źródłowemu i dużą liczbę znalezionych w nim pisanek.

Jak ostrzegało wielu kinomanów, wielu, którzy pójdą obejrzeć film, przegapi jedno z największych pisanek.

To dlatego, że pojawia się na końcu napisów końcowych. Chociaż film zawiera również lekką scenę w połowie napisów, Film Super Mario Bros Koniec środowiska uruchomieniowego służy do uruchomienia głównego bohatera z gier Mario. (Patrz poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co obejmuje ta scena).

Widzowie, którzy już obejrzeli film, namawiali innych w mediach społecznościowych, aby posłuchali ich rad.

„Szczerze nienawidzę scen napisanych po napisach w filmach takich jak Mario, ponieważ nikt nie zostaje po napisach, ponieważ to nie jest film Marvela” – napisała jedna osoba. „Być może będę musiał błagać resztę mojej rodziny, aby została i ją zobaczyła.

„Pozostań na scenie po napisach”, błagał inny.

Mario (Chris Pratt) w filmie Super Mario Bros (wersja uniwersalna)

„Jeśli lubisz gry i wszystko, pokochasz to. Och, i zostań też do napisów końcowych. Nie ma za co!” ktoś inny skomentował.

„Właśnie widziałem Film Super Mario Bros I mogę wam wszystkim szczerze powiedzieć i zagorzałym fanom Mario, pokochacie to i będziecie trzymać się list napisów, ponieważ Nintendo sprawiło nam ostatnią niespodziankę” – zachwycała się inna osoba.

Co właściwie dzieje się na scenie? Spoilery śledzą…

Chris Pratt i Anya Taylor-Joy, głosy Mario i Princess Peach w filmie Super Mario Bros. (wersja uniwersalna)

Chris Pratt i Anya Taylor-Joy, głosy Mario i Princess Peach w filmie Super Mario Bros. (wersja uniwersalna)

Podczas gdy scena w połowie napisów końcowych ujawnia, co stało się z Bowserem (Black) po wydarzeniach z filmu, scena po napisach zamiast tego skupia się na białym jajku z zielonymi plamami, które zostało zdeformowane w „prawdziwym świecie”.

READ  Jak wykorzystanie sztucznej inteligencji przez polski film do stworzenia wersji anglojęzycznej może pobudzić rynek filmów zagranicznych (ekskluzywne wideo)

Jak zapewne fani Mario wiedzą, jajo – które zaczyna się wykluwać – wywołuje pojawienie się Yoshiego, wiernego towarzysza Mario, dinozaura.

Chociaż nie ogłoszono jeszcze kontynuacji filmu, scena wydaje się wskazywać, że twórcy już zaplanowali, w jakim kierunku seria może pójść dalej.

Film Super Mario Bros Już w kinach.

W talk show w tym tygodniu, Keegan Michael Key, który podkłada głos pod Todda w filmie, Wyjaśnij, w jaki sposób udało mu się wpłynąć na charakterystyczny wysoki głos bohatera.

Pierwotnie wysłane