Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chris Tucker opowiada o ożywieniu tej postaci w nowym filmie o tworzeniu butów Air Jordan

Ludzie ustawią się w kolejce, aby zdobyć najnowszą parę butów Air Jordan. Ale jak doszło do współpracy Nike i Michaela Jordana?

Nowy film o tym wchodzi do kin w środę. Karen Greer z Channel 2 Usiadłem z jedną z gwiazd i zajrzałem do środka The Air.

Ben Affleck i Matt Damon po raz kolejny łączą siły, aby nakręcić swój najlepszy film od czasu „Buntownika z wyboru”, z gwiazdorską obsadą, aby opowiedzieć niesamowitą historię Nike, która postawiła wszystko na wschodzącą gwiazdę Michaela Jordana.

Viola Davis dołącza do Damona i Afflecka, aby opowiedzieć niesamowitą historię. Chris Tucker z Decatur gra człowieka, który pomógł zawrzeć umowę — prezesa Nike, Howarda White’a.

Mojej postaci nie było w oryginalnym scenariuszu. Ben Affleck przyszedł porozmawiać z Michaelem Jordanem i zapytał go, czego chce w tym filmie. Powinnaś mieć Violę Davis jako moją matkę i Howarda White’a w tym filmie, ponieważ on był Nike Bridge Michaela. Znałem Howarda White’a, więc miałem wszelkie spostrzeżenia i informacje, o których mogłem z nim porozmawiać. Sprawił, że rozmawiałem z ludźmi, gdy miał pięć lat, jeżdżąc na rowerze po ulicy i grając w koszykówkę z trenerami i nauczycielami szkół średnich. Rozmawiałem ze wszystkimi przez co najmniej godzinę”.

Wspólne historie:

„Ile par butów Air Jordan kupiłeś przez lata?” zapytał Greer Tucker.

„Pamiętam główny powód, dla którego starałem się zachować je na zawsze, starałem się, aby były zawsze czyste. Miałem pastę do czyszczenia butów, ponieważ były tak drogie. Musiałem oszczędzać, żeby je kupić. nie był sneakerheadem, teraz jestem, ponieważ pamiętam rok, w którym go kupiłem, co robiłem, w której byłem klasie. Miałem 13 lat” – powiedział Tucker.

Tucker powiedział Greerowi, że jest kilka rzeczy, które ludzie chcą wyciągnąć z tego filmu. Jednym z nich jest słuchanie matki. Inny…

READ  Film „Zielone granice” Agnieszki Holland zostanie pokazany w Watykanie i otrzyma nagrodę

MasterClass dla biznesu. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach wszyscy starają się być marką, tworzyć swoją markę w mediach społecznościowych i tak dalej. Jak ciężka praca się opłaca. Ponieważ nawet Michael Jordan powiedział, że buty prawdopodobnie nie byłyby tak wspaniałe, gdyby nie biegały co roku i wygrywały — i przegrywały — ponieważ wygrywały dopiero w latach 90. „Te porażki uczyniły go jeszcze większym” – powiedział Tucker.

W innych wiadomościach: