Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wideo: Tomas Slavic jadący błotnistymi ulicami Polski

Ten rok jest inny pod wieloma względami. Wyścigi i loty były opóźnione lub odwołane, a podróż na wyścigi była niemożliwa lub oczywiście niemożliwa. Thomas Slavic powrócił w wyjściowym składzie prawie 7 miesięcy po ostatnim wyścigu w 2020 roku. Zazwyczaj dobrze jest rozpocząć sezon od łatwego wydarzenia, ale pogoda sprzyjała temu wydarzeniu! Zresztą Slavic leciał przez cały weekend … Zdjęcia JAKUB SEDIVY
„Powrót na tor wyścigowy, spotkanie z przyjaciółmi, innymi sportowcami i odczucie sytuacji na wyścigu to bardzo niezwykłe uczucie. Naprawdę za tym tęskniłem! Dobrze, że czujesz swoją próżność i adrenalinę. Tor wyścigowy. Muszę to powiedzieć i tak był trudny początek sezonu. Jaki jest najgorszy koszmar dla miejskich zawodników zjazdowych? Na pewno będzie padać w wyścigowy dzień!
„Dużo zaoszczędziłem i próbowałem jechać czysto, co działało bardzo dobrze i było hitem w moim pierwszym biegu finałowym i byłem gotowy do otwarcia zbiornika na drugi przejazd. Przegrałem. Możesz w to uwierzyć? Drugie miejsce na koniec, ale bardzo zadowolony z mojej jazdy i osiągów. Czułem się lepiej i nie mogę się doczekać nadchodzących wyścigów! ”

Aby uzyskać więcej informacji, śledź Tomas Slavic Social Networks

www.tomasslavik.com
www.facebook.com/tomslavik63
www.instagram.com/tomasslavik63

Zdjęcie: Jacob Sedivi, www.jakubsedivy.com

READ  Po 15 września ukraińskie zboże nie będzie wpuszczane do Polski – to pierwsza wiadomość