Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wideo: Analiza techniczna Pikmin 1 + 2 Digital Foundry na Transformatorze

Wideo: Analiza techniczna Pikmin 1 + 2 Digital Foundry na Transformatorze

Odłóżcie na chwilę Pikmina 4 na bok, ponieważ Digital Foundry opublikowało właśnie analizę techniczną Pikmina 1 + 2 na Nintendo Switch.

Tak, na wypadek, gdybyś to przegapił, Nintendo faktycznie udostępniło te klasyczne tytuły w czerwcu przed wydaniem czwartej gry. Jak więc wersje HD tych gier wypadają w porównaniu z oryginalnymi doświadczeniami na GameCube?

Jak podkreślił dataminer Kopuła owsiana (przez Digital Foundry) Wydaje się, że te tytuły używają „podobnego systemu symulacji hybrydowej” do ponownego wydania Super Mario Sunshine na Switch, który był częścią pakietu Super Mario 3D All-Stars. Zapewnia dokładne wyniki podczas odblokowywania gry dla „niektórych tekstur”.

odlewnia cyfrowa: „To zasadniczo ta sama technologia. Pikmin 1 i 2 działają na emulatorze o nazwie„ hagi ” – zastrzeżonym emulatorze Nintendo GameCube i Wii, który emuluje funkcje GPU GameCube, jednocześnie kompilując stronę procesora do natywnego działania na Switchu”.

Jeśli chodzi o dokładność, Pikmin 1 + 2 mają natywną rozdzielczość 1080p W tryb dokowania I 720 str W tryb przenośny. Oryginalne wersje odtwarzane na wersjach GameCube i Wii w 480p. Minusem jest to, że w tych nowych wersjach nie stosuje się wygładzania krawędzi, a tekstury w większości pozostają takie same. Na szczęście menu i interfejs użytkownika zostały zaktualizowane, a wstępnie wyrenderowane sceny również wydają się być „ulepszone przez sztuczną inteligencję przez Nintendo”.

Jeśli chodzi o liczbę klatek na sekundę, oba Pikmin 1 + 2 na Switchu działają na poziomie 30 fps „zablokowane” I prawie nie gubi kadru. Digital Foundry przyznaje, że to „stracona okazja, by przejść do 60 klatek na sekundę” i zauważa, w jaki sposób modyfikacje wcześniej osiągały tę liczbę klatek na sekundę, poprawiając tekstury, shadery i nie tylko.

Pikmin 1 + 2 na Switchu jest podsumowany przez DF jako „niezbędne porty”, które odtwarzają autentyczne wrażenia. Jeśli potrzebujesz drugiej opinii lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o Pikmin 1 + 2 na Switchu, koniecznie przejrzyj nasze recenzje Nintendo Life:

READ  No More Heroes 3 będzie dostępne na konsolach i PC jeszcze w tym roku