Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Westinghouse Milestone Advances energetyka jądrowa w Polsce

Westinghouse Milestone Advances energetyka jądrowa w Polsce

Rozpoczęcie działań inżynierskich i projektowych front-end

Warszawa, Polska, 30 czerwca 2021 / PRNewswire / – Firma Westinghouse Electric ogłosiła, że ​​rozpocznie prace inżynieryjne i projektowe (FEAT) w ramach grantu z amerykańskiej Agencji ds. Handlu i Rozwoju (USDDA), aby przyspieszyć program jądrowy. Polska. Kanał będzie ważnym krokiem w zbliżaniu projektu do realizacji. Jest ważnym elementem realizacji Umowy Międzyrządowej (IGA) Polska I Organizacja Narodów Zjednoczonych Odnośnie współpracy w rozwoju cywilnego programu jądrowego. Przygotowanie paszy jest często finansowane Organizacja Narodów Zjednoczonych Rząd.

Liderzy Westinghouse podpisują dotację paszową USDDA w Polsce 30 czerwca 2021 r.

„Dziękuję rządom Polski i USA za wsparcie w kierowaniu finansowaniem IGA i FEED. Polski Projekt elektrowni jądrowej, a Westinghouse spodziewa się przedstawić polskiemu rządowi najbardziej zaawansowaną i konkurencyjną ofertę technologiczną dla tego najważniejszego projektu – powiedział. Elias Kedian, starszy wiceprezes ds. operacji biznesowych w Westinghouse.

Westinghouse będzie obsługiwać FEED we współpracy z Bechtel Power Corp, partnerem w zakresie inżynierii, budowy i zarządzania projektami. Opiera się na technologii Westinghouse AP1000®, która oferuje następujące możliwości dla najwyższego dostępnego na rynku bezpieczeństwa, funkcjonalności i obciążenia. Wstępne studium inżynierskie zostanie po roku zweryfikowane przez polski rząd, aby pomóc w wyborze najlepszego partnera do projektu elektrowni jądrowej.

Długoterminowa strategiczna współpraca pomiędzy Polska, Organizacja Narodów Zjednoczonych A Westinghouse pomoże poprawić bezpieczeństwo energetyczne kraju, drastycznie zmniejszyć emisje CO2 i utrzymać niezawodne wytwarzanie energii po wycofaniu starych jednostek węglowych.

Westinghouse Electric Company Wiodąca na świecie firma jądrowa i lider w dostarczaniu produktów i technologii elektrowni jądrowych do zastosowań na całym świecie. Westinghouse dostarczył pierwszy na świecie komercyjny reaktor wodny ciśnieniowy w 1957 r. Port wysyłkowy, ur., USA Dzisiaj technologia Westinghouse jest podstawą prawie połowy działających na świecie elektrowni jądrowych. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.westinghousenuclear.com.

READ  Seminarium w Polsce trzyma się z daleka od problemu Louisville | Podsumowanie meczów piłki nożnej w liceum w Ohio

Łączność:
Aleksandra Felchsak
Strategie Hill + Nolton
Tel.: +48 603 130 673
[email protected]

Jodi Alexander
Westinghouse Electric Company
M: 303-241-7250
[email protected]

Liderzy Westinghouse podpisują dotację paszową USDDA w Polsce 30 czerwca 2021 r.

Liderzy Westinghouse podpisują dotację paszową USDDA w Polsce 30 czerwca 2021 r.

Widok

Widok

Wyświetl oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/westinghouse-milestone-advances-nuklearna-w-polsce-301323459.html

ŹRÓDŁO Westinghouse Electric Company