Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

West Virginia Hive Network, WVU Tech Launch Lab w celu zwiększenia działalności w południowo-zachodniej Wirginii dzięki nowej konkurencji

West Virginia Hive Network, WVU Tech Launch Lab w celu zwiększenia działalności w południowo-zachodniej Wirginii dzięki nowej konkurencji

Beckley, W V. (WVVA) – Partnerstwo pomiędzy West Virginia Hive Network i West Virginia Tech Launch Lab pomoże nowym firmom stanąć na nogi.

Para ogłosiła niedawno, że będzie gospodarzem konkursu pomysłów biznesowych Pitch Southern West Virginia, który jest otwarty dla przedsiębiorców lub nowych firm, które działają krócej niż trzy lata w hrabstwach południowo-zachodniej Wirginii: Raleigh, Fayette, Nicholas, Summers, Braxton , Webster, Pocahontas, Greenbrier, Monroe, Mercer, Wyoming i McDowell. Najlepsze złożone oferty zostaną zaproszone do przedstawienia krótkiej prezentacji swojego pomysłu i zostaną poproszone o udzielenie odpowiedzi na pytania recenzentów, a sześć najlepszych ofert będzie walczyć o nagrodę w wysokości 2000 USD we wrześniu.

Jodi Moore, dyrektor West Virginia Hive Network, podkreśliła znaczenie konkursów biznesowych.

„To dla nas okazja do promowania przed firmami, które mogą nic nie wiedzieć o West Virginia Hive” – powiedziała.

Moore zachęca wszystkie kwalifikujące się firmy do składania wniosków, zauważając, że komórka będzie dostępna, aby pomóc przybliżyć wszelkie pomysły do ​​stworzenia pouczającej i udanej prezentacji.

„Jesteśmy tutaj, aby wspierać biznes, pomagać im się rozwijać, przełamywać wszelkie bariery i doskonalić potrzebne umiejętności”.

Firmy mają czas do 15 sierpnia na złożenie wniosków. Zawody odbędą się w godzinach 18:00-20:00 w kampusie WVU Tech Beckley, 13 września.

Prawa autorskie 2022 WVVA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Wielka Brytania mówi „nic poza stołem”, grożąc Moskwie nowymi sankcjami