Economy

Bechtel i Westinghouse łączą siły w realizacji projektu polskiej elektrowni jądrowej

„Energetyka jądrowa obiecuje jako czyste i niezawodne źródło energii Polska,” Powiedział Barbara Rosenko, szef globalnej jednostki biznesowej ds. energii jądrowej, bezpieczeństwa i środowiska w firmie Bechtel. “Polska Podejmuje kroki w celu przejścia na gospodarkę czystą energią, zachowując jednocześnie niezależność i bezpieczeństwo energetyczne. Zespół Westinghouse-Bechtel oferuje sprawdzoną technologię i praktyczne doświadczenie w realizacji projektów jądrowych i jest gotowy do natychmiastowego udzielenia wsparcia Polska Przemieniająca wizja.

Bechtel zaprojektował, zbudował lub serwisował 80 reaktorów jądrowych w Zjednoczone państwo i 150 na całym świecie, we wszystkich głównych projektach reaktorów. W Bechtel wysiłek zdobywa doświadczenie i know-how firmy wybranej do ukończenia dwóch nowych elektrowni jądrowych w Stanach Zjednoczonych w XXI wieku: Watts Bar Unit 2 w Tennessee, który pojawił się online w 2016 r., a ostatnio Vogtle Units 3 i 4 w stanie USA Gruzja.

Technologia Westinghouse jest wdrażana w ponad połowie światowych obiektów jądrowych. W Westinghouse stan zyska najlepsze praktyki dla nowych projektów budowlanych, sprawdzoną technologię dla reaktorów AP1000, które przekraczają standardy branżowe w Sanmen i Haiyung, Chiny.

„Najlepsze praktyki wypracowane przez obie firmy będą bardzo korzystne dla transformacji energetycznej Polski” – powiedział Rosenko. „Poszukiwanie będzie kontynuowane przez rzeczywiste doświadczenie w terenie na aktywnych budowach jądrowych i działających zakładach”.

Ta wiadomość pojawia się po ogłoszeniu amerykańskiej Agencji ds. Handlu i Rozwoju 30 Czerwca Zapewnienie grantu na projekt inżynierski front-end (FEED) dla zakładu w Polska Korzystanie z zainstalowanych reaktorów Westinghouse AP1000. Oczekuje się, że FEED zostanie dostarczony w ciągu 12 miesięcy.

O Bechtel
Bechtel jest zaufanym partnerem w zakresie inżynierii, budowy i zarządzania projektami dla przemysłu i rządu. Wyróżniając się jakością naszych pracowników i naszym niestrudzonym dążeniem do osiągania jak najlepszych wyników, dostosowujemy nasze możliwości do celów naszych klientów, aby zapewnić trwały pozytywny wpływ Od 1898 roku pomogliśmy klientom zrealizować ponad 25 000 projektów w 160 krajach na wszystkich siedmiu kontynentach, które stworzyły miejsca pracy, rozwinęły się gospodarki i poprawiły odporność infrastruktury na świecie, zwiększając dostęp do niezbędnej energii, zasobów i usług oraz czyniąc świat bezpieczniejszym i czystszym miejscem.

READ  Wystawa zewnętrzna poświęcona dziejom podróży Żydów polskich do miast Europy Wschodniej

Podawać z blokami energetycznymi. infrastruktura; jądrowe, bezpieczeństwo i środowisko; oraz rynki wydobywcze i metalurgiczne. Nasze usługi rozciągają się od wstępnego planowania i inwestycji, poprzez uruchomienie i eksploatację. www.bechtel.com

O Westinghouse Electric Company
The Westinghouse Electric Company to wiodąca na świecie firma zajmująca się energią jądrową oraz wiodący dostawca produktów i technologii elektrowni jądrowych dla obiektów na całym świecie. Westinghouse dostarczył pierwszy na świecie komercyjny ciśnieniowy reaktor wodny w 1957 r Port wysyłkowy, Pensylwania.Dziś technologia Westinghouse jest podstawą prawie połowy działających na świecie elektrowni jądrowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.westinghousenuclear.com.

Kontakt z mediami:

Fred de Souza
Tel: +1703429 6435
O: +1 571364 5733
e-mail: [email protected]

Dla Westinghouse:

Judy Aleksandra
e-mail: [email protected]

bloki źródłowe

Powiązane linki

http://www.bechtel.com

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment