Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Firma cateringowa zamyka się po tym, jak przez dziesięciolecia dzieliła się polskimi ulubionymi z Toledo

Toledo, Ohio (WTVG) – Jeśli pochodzisz z Toledo, prawdopodobnie będziesz mieć jakiś polski przysmak z rodziny Malczewskich. Wszystko zaczęło się od otwartego w 1912 roku rynku, który ostatecznie przekształcił się w firmę cateringową.

Po 57 latach w branży Fred Malchowski powiedział 13abc, że jest gotowy na emeryturę, zwłaszcza po zmierzeniu się z kilkoma niedawnymi problemami zdrowotnymi.

Będzie ciężko, ale zamierzam iść do przodu” – powiedział Malczewski. „Spędź trochę czasu z wnukami, a wszystko będzie dobrze”.

Siostra Freda, która również pomagała prowadzić firmę, Karen McQuestion, rozpłakała się, kiedy poprosiliśmy ją, żeby odeszła.

„Jestem tu od ponad 50 lat, więc jest ciężko, ale przeprowadzam się do Columbus, aby być z moimi dziećmi” – powiedział McQuestion.

Choć to już koniec Malczewski Catering, Fred i Karen powiedzieli, że starzy klienci nadal będą mogli zdobyć niektóre ze swoich ulubionych rzeczy za pośrednictwem Facebooka.

„Podobnie jak nasza przyprawa do kurczaka i planują coś z niektórymi z naszych przepisów” – powiedział Malczewski. „To trudne lub szorstkie. Każdego dnia, kiedy przychodzę, widzę i myślę o wszystkim, co robiliśmy tutaj przez te wszystkie lata.”

„Chcemy tylko podziękować wszystkim naszym klientom, których poznaliśmy i poznaliśmy stąd tak wielu nowych przyjaciół i to wszystko” – powiedział McQuestion.

Czy widzisz błąd ortograficzny lub gramatyczny w naszej historii? Proszę podać adres na Kliknij tutaj zgłosić to.

Prawa autorskie 2022 WTVG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Zełenski i Putin na liście 100 najbardziej wpływowych osób w „The Times” na rok 2022