Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Według kanału Telegram – World News, Putin „wraca do zdrowia” po „zawale serca” w swojej sypialni

Według kanału Telegram – World News, Putin „wraca do zdrowia” po „zawale serca” w swojej sypialni

Kontrowersyjny kanał w mediach społecznościowych, który regularnie podaje informację o śmierci rosyjskiego dyktatora Putina, twierdzi, że najwyższy przywódca Kremla po zawale serca musiał uzyskać natychmiastową pomoc lekarzy.

Późnym wieczorem kawaleria Władimira Putina wyruszyła na Kreml

Jak wynika z oświadczenia opublikowanego na kanale Telegram, w którym regularnie podaje się, że przywódca podżegający do wojny cierpi na nieuleczalną chorobę, premier Rosji Władimir Putin doznał w niedzielny wieczór „zatrzymania akcji serca”.

Kanał – Generał SVR – zauważa, że ​​wszystkie ostatnie demonstracje rosyjskiego dyktatora, w tym wizyty zagraniczne, zostały przeprowadzone przez sobowtóra. Twierdzono, że lekarze musieli reanimować Putina przed przeniesieniem go na specjalny oddział intensywnej terapii znajdujący się na terenie jego oficjalnej rezydencji.

Kanał donosił: „Lekarze przeprowadzili operację reanimacyjną po tym, jak wcześniej zdecydowali, że prezydent cierpi na zatrzymanie akcji serca”. „Pomoc została udzielona na czas, serce zostało uzdrowione, a Putin odzyskał przytomność”. Kreml nie zareagował natychmiast na ten zarzut, ale urzędnicy wcześniej stanowczo zaprzeczali, jakoby Putin (71 l.) miał problemy zdrowotne.

W niedzielę Władimir Putin rzekomo doznał zatrzymania akcji serca(F)

W poście generała SVR, który twierdzi, bez żadnych dowodów, że ma w swojej delegacji źródło wewnętrzne, czytamy dalej: „Około godziny 21:05 czasu moskiewskiego funkcjonariusze bezpieczeństwa prezydenta Rosji Władimira Putina, którzy pełnili służbę w Usłyszał z sypialni prezydenta dobiegały odgłosy i odgłosy upadku, a dwóch funkcjonariuszy ochrony natychmiast poszło za nim do sypialni prezydenta i zobaczyło Putina leżącego na podłodze obok łóżka i przewróconego stołu z jedzeniem i napojami.

Dodał: „Możliwe, że prezydent upadłszy uderzył w stół oraz naczynia i powalił je na podłogę, powodując hałas. Leżąc na ziemi, Putin wygiął się konwulsyjnie i przewrócił oczami. Natychmiast wezwano lekarzy obecnych w mieszkaniu oraz w jednym z sąsiednich pomieszczeń.

Stacja podała, że ​​„prezydenta przeniesiono do specjalnie wyposażonego pokoju w jego rezydencji, w którym zainstalowano już sprzęt medyczny niezbędny do reanimacji”, dodała, że ​​stan prezydenta „ustabilizował się” i znajduje się on „pod stałym nadzorem lekarskim”.

READ  Aktualizacja czerwonej listy: dodano sześć krajów w związku z obawami o zmienność COVID


„Wielokrotnie rozmawialiśmy o pogarszającym się stanie zdrowia Putina z powodu nowotworów i szeregu innych chorób” – powiedziała. „Przypadek zatrzymania krążenia wzbudził duże zaniepokojenie w najbliższym otoczeniu prezydenta, mimo że lekarze prowadzący już ostrzegali, że Putin jest bardzo chory i raczej nie wyzdrowieje”. Żyje do końca jesieni.

„W ostatnim czasie wszystkie oficjalne spotkania i wydarzenia prowadzone są przez sobowtóra prezydenta. Po wiadomości o wieczornym incydencie kilka bliskich Putinowi osób skontaktowało się ze sobą telefonicznie i zgodziło się na konsultacje w poniedziałek w sprawie możliwych działań w przypadku śmierć w nadchodzących dniach.

READ  Biden podpisuje ustawę o infrastrukturze międzypartyjnej o wartości 1,2 biliona dolarów