Top News

Warszawa – Oglądam domowy polski debiut Casha w The Athletic

Barbara Cash jest dumna. Jego syn, Matty, otrzymał entuzjastyczny aplauz kibiców na stadionie narodowym w Polsce, nawet po przegranej, co jest wyjątkową okazją, która gwarantuje świętowanie.

Aston Villa nie tylko grał jako obrońca w polskich eliminacjach do baraży Mistrzostw Świata, ale także dał swoim kibicom przedsmak tego, co miało nadejść, a Barbara nie mogła się powstrzymać od zastanawiania się, co oznacza dla niego spóźnienie. Ojciec kochający piłkę nożną Ryszard Tomasowski został wydalony z kraju podczas II wojny światowej.

„Chciałby, żeby jego wnuk reprezentował kraj” – mówi prasie sportowej w Warszawie, gdzie mimo przegranej 2:1 rodzina została wezwana do uwiecznienia każdej chwili z wyjazdu.

Polska już zajęła drugie miejsce w grupie, więc jest to doświadczenie, które ma pomóc w zbieraniu pieniędzy na przyszłość.

Co to było za przeżycie. Od debiutu jako rezerwowy w wygranym 4:1 meczu z Andorą w piątek, po starcie w biało-czerwonych barwach ostatniej nocy i odśpiewanie hymnu narodowego, którego nauczył się w ciągu ostatnich kilku tygodni, mając ponad 50 000 biegunów emocjonalnych. Każdy jego ruch.

Brat Adam i jego narzeczona Lana również uczestniczyli. Podobnie siostra Casha Hannah i jej ciotka Theresa, wujek Tony i kuzyn Alex.

Fakt, że większość z nich przyjechała tutaj podczas swojej pierwszej wyprawy, sprawił, że przygoda stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Ojciec Casha, Stuart, powiedział po meczu, w którym skrzydłowy grał pierwszą połowę: “Zrobił z nas wszystkich tak bardzo dumni. Teraz do play-offów!”

Jeśli gra na pieniądze dla Polski jest inna, podobnie jest z podróżą, w której jego dziadkowie, Richard i Janina, wylądowali w Anglii.

READ  Ekscytujący rajd liczący ERC Polski Szczegóły udostępniony - FIA ERC

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment