Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

W Polsce to Sony potwierdza „testową” przepustkę wideo PlayStation Plus

Firma Sony Interactive Entertainment potwierdziła, że ​​PlayStation Plus Video Pass to uruchomiona dziś w Polsce „usługa testowa”.

Usługa, która wyciekła wczoraj za pośrednictwem PlayStation.com, umożliwia użytkownikom PS4 i PS5 w Polsce dostęp do ponad 20 filmów i programów telewizyjnych z Sony Pictures w ramach subskrypcji PS Plus, a kolejne treści będą dodawane co trzy miesiące.

Wiceprezes SIE ds. Usług globalnych powiedział, że test będzie działał w Polsce przez rok. Powiedział Nick Maguire pajęcza sieć. Szef powiedział, że firma zdecydowała się przeprowadzić test w Polsce w oparciu o konkretne dane i będzie monitorować popularność usługi Sony przed podjęciem decyzji o pełnej wersji.

„Chcemy zobaczyć, jak gracze mogą skorzystać z takiej usługi” – wyjaśnił. „Jakimi tematami się zajmują, na czym im zależy i jak często ich używają.

W Polsce to Sony potwierdza „testową” przepustkę wideo PlayStation Plus
Sony „testuje” video pass PlayStation Plus w Polsce.

W tym momencie nie mogę jednak powiedzieć, czy będzie rozwijany, jak będzie wyglądał rynek testowy na innych rynkach i jaka przyszłość czeka przepustkę wideo PlayStation Plus po okresie próbnym.

„Jesteśmy obecnie na polskim rynku, skupiając się tylko na polskich graczach i jaka będzie ich reakcja na dodatkową korzyść w ramach programu PS Plus”.

Zapytany szczegółowo, dlaczego test odbył się w Polsce, Maguire powiedział: „Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mamy w Polsce wielu graczy, którzy wyróżniają się zaangażowaniem i funkcjonalnością w sieci i mediach społecznościowych.

„Lubią też korzystać z witryn VoD. Dla nas jest to idealne połączenie, aby wprowadzić usługę testowania w ramach programu PS Plus i zobaczyć, co myślą o tym nasi główni użytkownicy.

„Oczywiście nie mogę podać dokładnych danych na podstawie naszego wyboru Polski. Mogę jednak podkreślić, że Polska spełnia wszystkie kryteria, które są dla nas ważne, a Twój kraj to kombinacja najważniejszych w tej perspektywie czynników. ”

W zeszłym miesiącu Sony ogłosiło, że zaprzestanie kupowania lub wypożyczania treści telewizyjnych i filmowych w PlayStation Store jeszcze w tym roku.

READ  Bristol Press - Little Poland Festival odwołany w Nowej Wielkiej Brytanii, powołując się na niższe wskaźniki szczepień w mieście

W Polsce to Sony potwierdza „testową” przepustkę wideo PlayStation Plus

Firma ogłosiła, że ​​od 31 sierpnia 2021 r. Treści wideo nie będą już dostępne za pośrednictwem Digital Storefront. Jednak istniejące zakupy są nadal dostępne.

W samym środku zaciekłej konkurencji ze strony Xbox Game Pass właściciel platformy może rozważać zwiększenie wartości swojej usługi płatnej subskrypcji poprzez wprowadzenie niektórych ofert wideo na PS Plus.

Sony Zawiera znaczną ilość treści telewizyjnych i filmowych Sony Pictures, a animacje – Animation.

Liczne usługi przesyłania strumieniowego są obecnie dostępne na PS4 i PS5, w tym Netflix, Disney +, Apple TV i nie tylko.