Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Viva Kids, PMI, podstawowa zabawa!

FIFA dla dzieci

Dystrybutor filmów z siedzibą w Los Angeles, Viva Kids, nabył prawa w Ameryce Północnej smoczy strażnik (na zdjęciu), profesjonalista z Hiszpanii Guardián de Dragones i China Film Animation. Film animowany CG oparty jest na serii książek fantasy o tym samym tytule autorstwa australijskiej autorki Carol Wilkinson i zostanie wydany na Hulu po premierze kinowej w sierpniu 2023 roku.

PMI

Izraelski producent gier dołączył do programu licencjonowania nadchodzącego serialu animowanego CG WildBrain na Netflix dźwiękowy pierwszy, gdzie kultowy jeż z gry wideo wyrusza z misją ratowania dziwnego, nowego wieloświata. Kolekcja zabawek Sonic Prime firmy PMI zostanie wprowadzona na rynek w przyszłym roku i będzie zawierać przedmioty kolekcjonerskie, minifigurki, pluszowe przyczepiane na klipsy i foki. Inni licencjodawcy już na pokładzie to niemiecka toyco Ravensburger i polska firma odzieżowa E Plus M.

Reese Rozrywka

Chińskie produkty wyślij Koła (26 x 11 min) W podróży do Polski dzięki nowej umowie z linearną telewizją Puls. Serial obraca się wokół załogi ludzi i pojazdów, którzy poruszają się po życiu na małą skalę po tym, jak trzech złych facetów używa na nich lasera zmniejszającego. Rissi nawiązał również współpracę z chińską firmą Toyko Jumpgo w zakresie szeregu pojazdów, figurek i zestawów do zabawy Whee Wheels, które mają zostać wprowadzone na rynek w pierwszym kwartale 2023 r., a seria zadebiutuje również w regionach arabskich w Basma TV mniej więcej w tym samym czasie czas.

Podstawowa zabawa!

Firma z siedzibą na Florydzie podpisała umowę, aby jesienią 2023 roku wprowadzić do Ameryki Północnej produkty brytyjskiego producenta zabawek Golden Bear’s Curlimals. Są to pluszowe zwierzęta, które po dotknięciu emitują ponad pięćdziesiąt dźwięków. Curlimals pojawił się w Wielkiej Brytanii latem tego roku i okazał się hitem w branży detalicznej, potrajając prognozę sprzedaży, według Golden Bear.

READ  Horror Gerarda Butlera wypada na antenie „Tak źle, że aż dobrze”.

Przyjaciele Miasto AS

Norway’s Friends City chce wejść na chiński rynek, współpracując z lokalnym dystrybutorem Shanghai Film Group (SFG). Zgodnie z nową umową, SFG pomoże w sprzedaży i uruchomieniu serii animacji CG firmy Prodco Miasto Przyjaciół na chińskich platformach nadawczych. Firmy badają również oferty L&M w regionie.