Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Viking Malt Group: Ogłoszono nowych pracowników | Praca

LAHTI, FINLANDIA – (BUSINESS WIRE) – 30 sierpnia 2021 r. –

Marcin Simeon Postanowiłem opuścić grupę Viking Malt. Przez wiele lat z sukcesem rozwijał polski biznes Viking Malt i był głównym wkładem w tworzenie silnej pozycji biznesowej Viking Malt Group w międzynarodowym przemyśle słodowym. Dziękujemy mu za wkład w firmę i życzymy wszystkiego najlepszego zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Następnie chcielibyśmy ogłosić następujące zmiany w organizacji Viking Malt Sales:

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210830005352/ar/

Annika Wilhelmson będzie prowadzić sprzedaż rzemieślniczą i partnerską. (Zdjęcie: Business Wire)

Malin Andersson został mianowany wiceprezesem ds. sprzedaży w Viking Malt Group

Malin Anderson Będzie odpowiedzialny za strategię sprzedaży i wielkość klientów. Zostaniesz członkiem zespołu zarządzającego grupą i w swojej roli będziesz pomagać Viking Malt w realizacji jej misji dostarczania naszym klientom spiekanych produktów o wartości dodanej, aby odnieśli sukces. Malin jest w firmie od 1997 roku, z powodzeniem prowadząc sprzedaż, marketing, obsługę klienta i logistykę w Viking Malt Sweden, oprócz roli kierownika budowy oraz dyrektora generalnego Viking Malt Sweden. Posiada głęboką wiedzę o firmie i branży oraz rozległą międzynarodową sieć w branży fermentacji i fermentacji. Posiada tytuł Executive MBA uzyskany w Copenhagen Business School.

Annika Wilhelmson poprowadzi rzemiosło i sprzedaż partnerską

Jednocześnie z radością informujemy, że Annika Wilhelmson Będzie odpowiedzialny za sprzedaż i marketing rękodzieła oraz partnerów. Będzie kontynuować pracę w zespole zarządzającym grupą zajmującą się innowacjami, jakością i społeczną odpowiedzialnością biznesu w roli Wiceprezesa. Annika rozpoczęła współpracę z Viking Malt Group w 2017 roku jako wiceprezes ds. rozwoju nowego biznesu. Posiada tytuł doktora inżynierii chemicznej Politechniki Helsińskiej i specjalizuje się w fermentacji. Przed dołączeniem do Viking Malt pracowała w VTT na kilku stanowiskach, w tym głównego naukowca, kierownika projektu i głównego kierownika ds. sprzedaży, odpowiedzialnego za sprzedaż.

READ  Kraje UE zgadzają się na rozszerzenie sankcji na cele białoruskie

Thomas Malik mianowany Dyrektorem Zarządzającym Viking Malt Poland

Wiceprezes ds. Łańcucha Dostaw Tomasz Malik Obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego polskiego podmiotu Viking Malt. Kontynuuje swoją rolę jako Wiceprezes ds. Łańcucha Dostaw oraz jako członek zespołu zarządzającego Grupy.

Przed Viking Malt Tomasz Malec pracował w Carlsberg przez prawie dwadzieścia lat, ostatnio jako wiceprezes ds. produkcji w Carlsberg Polska. Przed dołączeniem do Carlsberg pracował w Elkometech, Danfoss i Computerland SA oraz Hucie Auluminimum Konin SA na różnych stanowiskach. Tomasz posiada dyplom inżyniera Politechniki Łódzkiej w Polsce.

„Cieszę się, że mogę zaoferować te ważne role trzem naszym kluczowym liderom. Jestem przekonany, że nadal będziemy służyć naszym klientom na całym świecie wysokiej jakości jęczmieniem – i zapewniamy, że firma z ponad 130-letnią historią pozostanie silna przez wiele lat” – mówi Prezes Zarządu Kacper Madsen.

Viking Malt Group posiada produkcję w 5 krajach: Finlandii, Szwecji, Danii i Litwie oraz 2 zakłady w Polsce. Zdolność produkcyjna wynosi 600 000 ton/rok, a obroty grupy OK. 250 milionów euro, a firma zatrudnia aprobatę. 260 pracowników. Viking Malt to największa firma piwowarska w Skandynawii, piąta co do wielkości w Europie i dziewiąta na świecie. Jest liderem na światowym rynku jęczmienia specjalnego. Grupa Viking Malt jest własnością Polttimo (62,5%) i Svenska Lantmännen (37,5%).

Wyświetl wersję źródłową na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20210830005352/ar/

Dodatkowe informacje: Pär-Gustaf Relander, Przewodniczący, +358 50552 3955 Kasper Madsen, CEO Viking Malt Group, +45 22 14 20 10Pia Valve, VP HR and Communications Viking Malt Group +358 40 7700090 Więcej informacji o firmie i produktach: www .wikingmalt.com.

Słowo kluczowe: Europa Finlandia Polska

Słowo kluczowe branżowe: restauracja/bar Inne zasoby ludzkie Wino i alkohole Produkcja finansowa Usługi profesjonalne Produkcja detaliczna

Źródło: Viking Malt Group

READ  Soil, innowacyjna platforma wyzwań dla kredytów korporacyjnych, zdobywa trzecie miejsce w konkursie Pitch na The Next Block Expo w Berlinie

Prawa autorskie Business Wire 2021.

PUB: 30.08.2021 08:41 / Dysk: 30.08.2021 08:41

http://www.businesswire.com/news/home/20210830005352/ar

Prawa autorskie Business Wire 2021.