Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Statystyki rynku lakierów wodnych, segmenty, trendy

Statystyki rynku lakierów wodnych, segmenty, trendy

Globalny wodny rynek lakierów do paznokci

Podsumowanie raportu
Wielkość światowego rynku lakierów do paznokci oszacowano na 14,3 mld USD w 2021 r. i oczekuje się, że w latach 2022-2030 będzie rosła w tempie 6,8% rocznie. Zainteresowanie konsumentów produktami do pielęgnacji paznokci i zdobienia paznokci rośnie, zwłaszcza wśród milenialsów. jest jednym z głównych motorów napędzających zwyżkę na rynku. Dodatkowo, wśród milenialsów, zdobienia paznokci i przedłużanie są ważnym elementem pielęgnacji osobistej. Z kolei oczekuje się, że w okresie prognozy popyt na produkt wzrośnie. Ponadto oczekuje się, że pojawienie się lakierów do paznokci z naturalnymi składnikami, które są nietoksyczne i zawierają mniej chemikaliów, zwiększy zapotrzebowanie na lakiery do paznokci w przyszłości.

Negatywny wpływ na rozwój branży lakierów do paznokci miała obecna pandemia COVID-19. Z powodu zakłóceń w łańcuchach dostaw dostawców surowców epidemia wpłynęła na produkcję zakładów produkcyjnych. Ze względu na izolację społeczną i przepisy dotyczące pozostawania w domu sprzedaż lakierów do paznokci zarówno online, jak i offline spadła. Ponadto ograniczenia w handlu światowym wprowadzone przez szereg krajów wywarły znaczący wpływ na infrastrukturę logistyczną i transportową na całym świecie. To ostatecznie uniemożliwia ogólny wzrost rynku. Zdobienia palców lub paznokci wykonujemy za pomocą lakieru do paznokci. Branża lakierów do paznokci rozwinęła się dzięki łatwemu dostępowi do różnych marek, kolorów i rodzajów za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji, w tym sklepów specjalistycznych, supermarketów, hipermarketów i innych.

Przegląd rynku nietoksycznych lakierów do paznokci
Oczekuje się, że w okresie oceny 2020-2030 rynek nietoksycznych lakierów do paznokci będzie rósł w tempie 5,45% przy złożonej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 2,78 mld USD do 2030 roku. Obecny wzrost rynku będzie stale wzrastał w ciągu przewidywane ramy czasowe. Rynek rozwija się w wyniku rosnącego zapotrzebowania na kosmetyki, które zawierają mniej niebezpiecznych chemikaliów. Substancje chemiczne zawarte w lakierze do paznokci mogą uszkodzić ludzkie ciało, a my nie chcemy przypadkowo połykać niebezpiecznych substancji podczas jedzenia. Rynek napędzany jest obawami klientów o swoje ciało, ponieważ lakier do paznokci na ich paznokciach może zawierać substancje niebezpieczne dla naszego organizmu. Dla kobiet lakier do paznokci jest głównym składnikiem kosmetycznym i mają preferencje dla różnych rodzajów. Klienci preferują również nietoksyczne paznokcie zawierające chemikalia. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na kosmetyki naturalne i organiczne, których nie zawiera organiczny lakier do paznokci, rynek się rozwija. Klienci coraz bardziej interesują się nietoksycznymi chemikaliami i często robią zakupy w ekologicznej sekcji sklepów kosmetycznych. Jako czynniki rakotwórcze, szkodliwe substancje, takie jak toluen, ftalan dibutylu i formaldehyd, powinny być rzadziej stosowane w lakierze do paznokci.

READ  Polski lider ma pytania o terminy zakupu obligacji

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz formularz: https://analyticsmarketresearch.com/sample-request/water-based-nail-polish-market/4793/

Globalny rynek lakierów do paznokci na bazie wody: kluczowi gracze
Bobby Brown
Dior
Rimmel
L’Oreal
Anna Sui
kanał
Kosmay
łatwo
Revlon
CND
Kiko
Orly
OPI
Maybelline
Ptaszyna
Sally Hansen

Globalny wodny rynek lakierów do paznokci: rodzaje
Przeźroczysty kolor
jeden kolor
wielokolorowy

Globalny rynek lakierów do paznokci na bazie wody: zastosowania
salony zdobienia paznokci
pojedynczo
w przeciwnym razie

Globalny rynek lakierów do paznokci wodnych: analiza regionalna
Wszystkie podpodziały regionalne są badane w oparciu o najnowsze i przyszłe trendy, a rynek jest prognozowany przez cały okres prognozy. Kraje objęte regionalną analizą globalnego raportu dotyczącego rynku lakierów wodnych do paznokci to Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk w Ameryce Północnej, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Włochy, Hiszpania, Turcja, Holandia, Szwajcaria, Belgia i reszta świat. Europa w Europie, Singapur, Malezja, Australia, Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Chiny, Japonia, Indie, Korea Południowa, Reszta Azji i Pacyfiku (APAC) Azja i Pacyfik (APAC), Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Egipt, Izrael i reszta Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA) jako część Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA) oraz Argentyna, Brazylia i reszta Ameryki Południowej jako część Ameryki Południowej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać raport z badania rynku lakierów do paznokci na bazie wody z bezpośredniego zakupu: https://analyticsmarketresearch.com/purchase/water-based-nail-polish-market/4793/?license=single

Często zadawane pytania dotyczące tego raportu

Jak duży jest rynek lakierów do paznokci?

Jak rozwija się rynek lakierów do paznokci?

Który segment ma największy udział w rynku lakierów do paznokci?

Kim są główni gracze na rynku lakierów do paznokci?

Jakie są czynniki, które napędzają lakier do paznokci
Rynek?

Analizy badań rynkowych
Analytics Market Research to firma o ugruntowanej pozycji zajmującej się badaniami i analizami rynku z doświadczeniem branżowym obejmującym różne branże. Od początku zajmujemy się wielowojewódzkimi badaniami rynku. Z biegiem czasu, od naszego istnienia, zdobyliśmy laury za nasze głębokie badania rynku i wnikliwą analizę różnych rynków.
Nasza strategiczna analiza rynku i umiejętność zrozumienia głębokich aspektów kulturowych, koncepcyjnych i społecznych różnych powiązanych rynków pomogły nam wyrobić sobie markę w branży. Market Research Analytics jest liderem w pomaganiu wielu firmom; zarówno na poziomie regionalnym, jak i międzynarodowym, aby skutecznie osiągać swoje cele biznesowe w oparciu o naszą dogłębną analizę rynku. Ponadto jesteśmy również w stanie tworzyć strategie rynkowe, które zapewniają naszym klientom gwarantowane bazy klientów.

READ  Nigdy nie nazwałbym tego Narodowym Planem Odbudowy

zadzwoń do nas:
Analizy badań rynkowych
99 Wall Street, #2124 Nowy Jork, NY 10005
Telefon: +1 (650) -666-4592
E-mail: [email protected]
Sieć: https://analyticsmarketresearch.com/

Ta wersja została opublikowana na openPR.