Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Varun Dhawan i Janvi Kapoor odwiedzają obóz koncentracyjny Auschwitz

Varun Dhawan i Janhvi Kapoor są obecnie w Polsce na zdjęciach do nadchodzącego filmu Bawaal. Niedawno obaj aktorzy odwiedzili niesławny nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz w ramach przygotowań do filmu. Według doniesień wizyta ma związek z fabułą filmu, która do tej pory była utrzymywana w tajemnicy. Przeczytaj także: Reakcja Janhvi Kapoor po tym, jak Varun Dhawan skarcił ją za spóźnienie na filmowanie w Polsce

We wtorek jedna z relacji fotografów udostępniła zdjęcie Varuna i Janvi w Auschwitz, umożliwiając turystom odbycie tam wycieczek i poznanie historii tego miejsca. „Podczas kręcenia ostatniej randki w Europie, Varun Dhawan i Janvi Kapoor zostali zauważeni w Auschwitz w Polsce” – czytamy w podpisie. Zdjęcie przedstawia dwóch aktorów wchodzących do lokacji z założonymi słuchawkami, słuchających nagranej wycieczki.

Auschwitz to kompleks około 40 obozów koncentracyjnych i zagłady, które w czasie Holokaustu były prowadzone przez nazistowskie Niemcy. Strona była świadkiem systematycznego mordu ponad miliona osób wysłanych przez nazistów pod wodzą Adolfa Hitlera. Muzeum na tym terenie zostało założone przez polski rząd i zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1979 roku.

Według relacji w Pinkvilla wizyta była związana z filmem. Varon i Janvi wysłuchali pełnej historii II wojny światowej i historii Żydów. Odwiedzili ją jak turyści i usłyszeli historię tego miejsca na nagranej taśmie. W reportażu zacytowano źródło bliskie filmowi, mówiące, że wizyta w tym nazistowskim obozie ma związek z fabułą filmu, która obecnie jest utrzymywana w całkowitej tajemnicy.

Pawal w reżyserii Nitesha Tiwari wejdzie do kin 7 kwietnia 2023 roku. Varun i Jhanvi nakręcili film w Niemczech i Amsterdamie, zanim w tym miesiącu ruszy harmonogram filmu w Polsce.

READ  Techland potwierdza opóźnienie Dying Light 2 Stay Human do 2022 r.

historia zamknięta