Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kate Bosworth znalazła przytłaczającą sławę |  zabawa

Kate Bosworth znalazła przytłaczającą sławę | zabawa

Kate Bosworth początkowo uważała sławę za „potężną i czarującą”.

38-letnia aktorka przyznała, że ​​przeszła przez „naprawdę ciężkie czasy” po tym, jak stała się powszechnie znana po wydaniu jej filmu „Niebieska przygoda” z 2002 roku, ponieważ nie miała pojęcia, „jak poradzić sobie” z uwagą.

Przemawiając w podcastie Ladies First z Laurą Brown, powiedziała: „To było intensywne i przytłaczające. W ogóle nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić. przyjaciele lub rodzina”.

„Traciłam dużo wagi, ponieważ byłam naprawdę pod tak dużą kontrolą i byłam tak zdenerwowana i tak niesamowita, że ​​jeśli zobaczysz moje zdjęcia w tamtym czasie, to tak, jakbyś zobaczył kogoś pod przymusem”.

A gwiazda „Superman Returns” nie miała pojęcia, jak radzić sobie ze swoimi problemami zdrowotnymi.

Przyznała: „Myślę, że wiele razy ludzie w centrum uwagi dostają takie rzeczy, jak„ OK, to właśnie wybrałem ”i tak właśnie jest”.

Kate ma „dużo sympatii” dla gwiazd Hollywood i pamiętała, jak „łamiąca serce” krytyka, którą otrzymała, sprawiła, że ​​znienawidziła swoją sytuację.

„Czułam się, jakbym chciała zniknąć”, przyznała, „już to zrobiłam”.

Podczas gdy wczesne lata 2000 były „prawdziwym czasem okrucieństwa” dla młodych gwiazd, takich jak Lindsay Lohan, Kate przyznała, że ​​„nie potrafi sobie wyobrazić”, jak by to było, gdyby dorastające kobiety znalazły się w centrum uwagi w dobie mediów społecznościowych. jako przedstawiające aplikacje takie jak Instagram mają „niesamowitą ilość perfekcji”.

Aktorka „Straw Dogs” pamięta, jak jej obecny mąż Mike Polish – którego poślubiła w 2013 roku – był początkowo jej mentorem, zanim stał się jej „najlepszym przyjacielem i kochankiem” i jest wdzięczny za ich „bardzo silne partnerstwo”.

Powiedziała: „Poznałam Mike’a, który pracował przy kręceniu filmów od koncepcji do realizacji. Miał pomysł, napisze scenariusz, nakręci go i będą to filmy. Pierwsza osoba w moim kącie, która naprawdę powiedziała: „Och, ale możesz robić wszystko, co chcesz”. Naprawdę stał się dla mnie mentorem, czuję, że nadal nim jest.

READ  11 najlepszych aplikacji na iPada do zainstalowania w pierwszej kolejności

„Ten związek został teraz rozbity w bardzo silne partnerstwo. Jest ode mnie o 14 lat starszy; robi to znacznie dłużej niż ja. I naprawdę wziął mnie za rękę i powiedział: mam to; mam to…