Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Użytkownicy Whatsapp mogą teraz wysyłać opisy za pomocą przekazywanych multimediów

Ilustracja logo WhatsApp. – Reutera

należący do meta WhatsApp Wprowadza kolejną funkcję, aby zapewnić użytkownikom płynne działanie, dodając opcję dodawania opisów do przesyłanych obrazów, filmów, GIF-ów i dokumentów, Informacje WaBeta wspomniany.

Według witryny śledzącej aplikacje, aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych wprowadza nową aktualizację o nazwie „Opis przekazywanych wiadomości” niektórym beta testerom.

Ta funkcja jest ważna, ponieważ usunięcie podpisu z przekazywanych multimediów może wprowadzić w błąd odbiorcę wiadomości.

WhatsApp Wprowadził nową aktualizację, podnosząc wersję do 2.23.8.22. Witryna informuje, że chociaż funkcja jest dostępna dla niektórych beta testerów, nie wszystkie konta mogą mieć do niej natychmiastowy dostęp.

Zgodnie z tą aktualizacją możesz dodać niestandardowy opis do przesłanego obrazu, usuwając istniejący podpis.

Ta funkcja jest przydatna, jeśli bieżący podpis obrazu nie opisuje go poprawnie lub jeśli chcesz dołączyć inny opis.

Gdy usuniesz istniejący podpis i dodasz nowy opis, nowy opis zostanie wysłany jako osobna wiadomość, aby odbiorcy wiedzieli, że nie należy on do oryginalnej wiadomości. Informacje WaBeta Powiedział.

korzystając z tej funkcji, WhatsApp Użytkownicy mogą zapewnić dodatkowy kontekst dla przekazywanych multimediów. Pozwala ludziom wyjaśnić, dlaczego wysyłają media i podzielić się swoimi przemyśleniami, opiniami i uczuciami na temat mediów.

Jednak na razie osoby, które mają aktualizację, mogą napotkać problemy podczas przeglądania aktualizacji statusu i pobierania filmów.

READ  Zobacz największe zdjęcie wykonane kiedykolwiek przez teleskop kosmiczny w sieci