Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Toast to Fly High za silną rozpoznawalność marki w przestrzeni restauracyjnej MŚP: analityk z Benzinga

Toast to Fly High za silną rozpoznawalność marki w przestrzeni restauracyjnej MŚP: analityk z Benzinga

Handel instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym z ryzykiem utraty części lub całości kwoty inwestycji, i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są bardzo zmienne i mogą na nie wpływać czynniki zewnętrzne, takie jak wydarzenia finansowe, regulacyjne lub polityczne. Handel marżą zwiększa ryzyko finansowe.
Przed podjęciem decyzji o handlu instrumentami finansowymi lub kryptowalutami należy być w pełni świadomym ryzyka i kosztów związanych z handlem na rynkach finansowych, dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i apetyt na ryzyko oraz w razie potrzeby zasięgnąć profesjonalnej porady.
Media fuzyjne Pragniemy przypomnieć, że dane zawarte w tej witrynie niekoniecznie są aktualne i nie są dokładne. Dane i ceny na stronie niekoniecznie są dostarczane przez jakikolwiek rynek lub giełdę, ale mogą być dostarczane przez animatorów rynku, dlatego ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistych cen na danym rynku, co oznacza, że ​​ceny mają charakter orientacyjny i nie nadaje się do celów handlowych. . Media fuzyjne Żaden dostawca danych zawartych na tej stronie nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody w wyniku transakcji lub polegania na informacjach zawartych na tej stronie.
Używanie, przechowywanie, powielanie, wyświetlanie, modyfikacja, przesyłanie lub dystrybucja danych zawartych na tej stronie jest zabronione bez uprzedniej wyraźnej pisemnej zgody Fusion Media i/lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez usługodawców i/lub giełdy udostępniające dane zawarte na tej stronie.
Media fuzyjne Reklamodawcy, którzy pojawiają się w Witrynie, mogą otrzymywać wynagrodzenie w oparciu o Twoje interakcje z reklamami lub reklamodawcami.

READ  Konflikt na Ukrainie prawdopodobnie opóźni misję Rosalind Franklin