Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Utwórz spin-off Netflix z MB

Jak wspomniano wcześniej Deadline, Netfix zamówił pierwszą pod-show popularnej serii Bridgertonoy. Będzie to prekursor wychowania królowej Charlotte, to znaczy zobaczymy, jak stała się tym, kogo znamy. Oczywiście, jak wskazano w opisie, życie miłosne młodej Charlotte będzie ważną kwestią. Pojawi się także w serialu młodsza Violet Bridgerton i Lady Danbury.

Oryginalny twórca Shondy Rhimes będzie pisał i produkował z Betsy Beers i Tomem Veriką. Co ciekawe, postać Charlotte nie pojawiła się w książkach, na których oparta jest seria. To oryginalny pomysł twórcy serii.

Regularny przyjaciel Reims, Jess Brownell, będzie projektował serial w sezonach 3 i 4 Bridgertonoff, Netflix zamówiłem w 2021 roku. Przez pierwsze dwa sezony pracowałem jako pisarz Bridgertonoff Następna skandal. Chris Van Dawson zaprojektował scenariusz i był współautorem scenariusza przez pierwsze dwa sezony. Obecnie pracuje na planie drugiego sezonu w Wielkiej Brytanii.

wspomnieć o tym Bridgertonoy To najpopularniejszy serial w historii platformy Netflix. Według danych w ciągu czterech tygodni zaobserwowano go w 82 milionach gospodarstw domowych.

Daty premiery sekwencji są nieznane.

READ  Biden obiecuje pomoc Ukrainie, Zełenski przemawia na kongresie: Aktualizacje na żywo