Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Usłysz ryk niebieskich lwów w Warriors New Fire Emblem: Three Hopes Trailer

Nintendo wydało nowy zwiastun nadchodzącej gry Musou Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje. Ten zwiastun skupia się na Dimitri Alexander Blade i jego domu, The Blue Lions, pokazując wszystkie postacie pod jego sztandarem, którymi będziesz mógł się bawić.

W zwiastunie widzimy samego lidera domu prowadzącego misję, a za nim inne ulubione postacie fanów – Dedue, Mercedes, Ashe, Felix, Annette, Sylvain i Ingrid. Wszystkie postacie grają dalej Symbol ognia: trzy domy Mocne strony, z Sylvainem na koniu i trzymającym włócznię, Ash z łukiem i Mercedesem używającym księgi do rzucania magii.

Możesz też zrobić zdjęcie profilowe Nintendo UK Blue Lions na Twitterze, jeśli chcesz machać niebieską flagą, aby uzyskać więcej!

W nadchodzących tygodniach prawdopodobnie zobaczymy przedstawicieli Czarnych Orłów i Złotego Jelenia. Fire Emblem Warriors: Three Hopes już wkrótce – w rzeczywistości 25 czerwca! Możesz zamówić grę w przedsprzedaży u wielu różnych sprzedawców, których lista znajduje się tutaj:

Mamy również dwie dodatkowe oferty za pośrednictwem naszego sklepu. Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii/UE, możesz zamówić w przedsprzedaży kopię cyfrową z Three Hopes i uzyskać 10% zniżki z kodem NLIFE10. Ci z Was, którzy mieszkają w Ameryce Północnej, nie martwcie się – w naszym sklepie możesz otrzymać 10% zniżki na kartę eShop 50 $!

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Jeśli jesteś Niebieskim Lwem, powiedz nam w komentarzach!

READ  Jim Ryan mówi, że nowa biblioteka gier PlayStation Plus będzie miała „wszystkie wielkie nazwiska”