Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Urocza para zaplanowała wyjazd na Lanzarote na drugą randkę

Urocza para zaplanowała wyjazd na Lanzarote na drugą randkę

Niewiele kobiet odważy się zaproponować wyjazd na Lanzarote na drugą randkę.

Na szczęście to, co zaczęło się jako bombowy żart dla Mayfield Sue-Ellen Carroll, przekształciło się w jedną z najlepszych i najbardziej romantycznych podróży w jej życiu. Przewiń do przodu sześć lat później i jest całkowicie oczarowana lokalnie znanym fotografem Paulem Nowakiem.

Pochodząca z Polski Sue Ellen została zmieciona z nóg od momentu, gdy po raz pierwszy spojrzeli na siebie. Ich historia miłosna nie zaczęła się tak, jak historia Millsa i Boone’a. Wręcz przeciwnie, Sue Ellen wspomina, że ​​jej siostra próbowała namówić ją do przełożenia daty, twierdząc, że nie da rady zrobić tego „jak Quasimodo”.

Komentarz pojawił się po tym, jak Sue Ellen — właścicielka firmy komunikacyjnej zajmującej się doradztwem w handlu detalicznym i marketingiem cyfrowym — rozwinęła paskudną infekcję oka.

Sue Ellen Carroll i Paul Nowak, którzy podróżują razem po świecie od czasu spotkania w 2017 roku

Obawiała się, że niepowodzenie zmniejszy jej szanse na spotkanie z Powellem. Nie zdawała sobie sprawy, że wiele kilometrów dalej, w Kerry, Powell również rozważał odwołanie swojej randki. Miał wysoką gorączkę i zastanawiał się, czy randka kiedykolwiek się odbędzie. Na szczęście obie strony podjęły decyzję zaryzykowania wszystkiego, by spróbować miłości.

Sue Ellen roześmiała się: „Byłam na Plenty of Fish przez jakiś czas, ale było tak wiele ryb, które chciałam wrzucić do morza”.

„Mam ponad 5’8”, więc trudno jest znaleźć mężczyznę, który pasuje do mojego wzrostu. Wciąż pamiętam faceta z jednej randki, który stał na delikatnych palcach i próbował mnie pocałować. Miał 5′ 5″.

Sue Ellen usunęła swoją aplikację randkową. Jednak jej nastawienie zmieniło się ponad sześć lat temu, kiedy zdecydowała się na drugi zabieg.

READ  Dramat uchodźczy „Zielona granica” trwa wrzesień w Polsce – ostateczny termin

„Był dzień Świętego Szczepana i pomysł wyjścia na miasto i spotkania się z kimś w pubie zupełnie mi nie odpowiadał. Postanowiłem wrócić do aplikacji i wtedy dopasowałem się do Pawła. Mieszkał w Killarney. Był Polakiem, ale jego pisany angielski był lepszy niż ktokolwiek, z kim rozmawiałem przez aplikację.

„Zaplanowaliśmy spotkanie w Cork International na kolację. Wszystko wydawało się idealne, dopóki nie dostałem tego okropnego pieczenia na powiece. Poszedłem zobaczyć się z moją przyjaciółką Katie, która wtedy pracowała w Susan Ryans. Wyjaśniła, że ​​nie mogę” nie powstrzymałbym się i musiałbym po prostu pozwolić jej odejść.” Moja siostra błagała mnie, żebym to odłożył, mówiąc, że nie dam rady przyjść na spotkanie w stylu Quasimodo.

Sue Ellen śmiało poszła na randkę.

„Powiedziałem sobie, że będę w stanie odwrócić uwagę od żądła za pomocą sztucznych rzęs i dramatycznego makijażu oczu. Kiedy dotarłem do restauracji, nie widziałem na lewe oko. Jednak w chwili, gdy zobaczyłem Powella, miałem nadzieję, że było iskra. Piana eksplodowała, zanim wprowadzono danie główne i skończyło się na wspaniałej pierwszej randce.

Na drugiej randce, pikniku w Enniscarze, para postanowiła zrobić coś niezwykłego.

Sue Ellen Carroll i Paul Nowak obejmują się razem.  W tym tygodniu w programie Szczęśliwa para Jak poznałem mojego partnera
Sue Ellen Carroll i Paul Nowak obejmują się razem. W tym tygodniu w programie Szczęśliwa para Jak poznałem mojego partnera

„Rozmawialiśmy o tym, jak bardzo kochamy podróżować, więc zapytałem go, czy nie byłoby miło pojechać gdzieś razem”.

Zanim się zorientowali, mieli trzecią randkę w kurorcie na Lanzarote.

„Zarezerwowaliśmy go na około dwa lub trzy tygodnie po naszej drugiej randce.

„To było szalone! To było dziwne, ponieważ w ogóle się nie denerwowaliśmy. Od chwili, gdy byliśmy razem, śmialiśmy się. To były wspaniałe wakacje. Po prostu wiedziałem, że tak było. To był bonus, że był wyższy ode mnie ”.

READ  Zełenski mówi na konferencji darczyńców: „Musisz chronić i ratować” Aktualności | DW

Przyznaje, że niektórzy ludzie byli sceptyczni, kiedy opowiadała im o swoich wakacjach.

„Większość ludzi powiedziała mi, że to duży krok. Martwili się, że wszystko dzieje się tak szybko. Gdy tylko nas spotkali i zobaczyli nas razem, powiedzieli” to jest twój mężczyzna „. Wprowadziliśmy się razem i teraz mieszkamy w Mallow. Powell jest 45 minut od Kerry, a ja 45 minut od Cork, więc nam to odpowiadało”.

Para podróżowała razem po całym świecie od czasu spotkania w 2017 roku.

Byliśmy w Kambodży, Wietnamie, Islandii, Bostonie iw całej Europie. Bardzo podobało mi się pierwsze spotkanie jego rodziców w Polsce. Mimo że przez cały czas musieliśmy korzystać z Tłumacza Google, było jasne, że mamy podobne poczucie humoru”.

Sue Ellen patrzy w przyszłość.

„Naszym planem jest przejście na emeryturę do Portugalii, gdzie będziemy mieć ciepłą pogodę i piękny dom”.

Na razie Sue Ellen i Powell po prostu cieszą się swoim towarzystwem.

Sue Ellen Carroll i Paul Nowak, którzy poznali się w 2017 roku i pojawili się w How I Met My Partner w tym tygodniu
Sue Ellen Carroll i Paul Nowak, którzy poznali się w 2017 roku i pojawili się w How I Met My Partner w tym tygodniu

„Mamy psa ratowniczego, a Powell ma trzy motocykle, nad którymi uwielbia pracować. Często wychodzi do nich na coś, co nazywam „terapią wiatrową”. Powell i ja jesteśmy naprawdę szczęśliwi, gdzie mieszkamy. „

Kobieta z Cork namawia rozczarowanych singli, aby się nie poddawali.

„Byłem singlem przez trzy lata po przejściu z innego związku. Po prostu musisz zachować wiarę. Randki online mogą być stresujące, ale tak wiele osób spotkało miłość swojego życia w ten sposób. „

Sue Ellen i Paul Nowak, którzy przylecieli razem na Lanzarote na trzecią randkę, spędzają razem wyjątkową noc.
Sue Ellen i Paul Nowak, którzy przylecieli razem na Lanzarote na trzecią randkę, spędzają razem wyjątkową noc.

Zdradziła też sekret szczęśliwego związku.

„Powiem każdemu w związku, że komunikacja jest najważniejsza” – powiedziała The Echo.

READ  Branże tracą miliardy podrabianych produktów

„Musisz porozmawiać ze swoim partnerem, a słuchanie jest równie ważne”.