Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

University Football zajmuje więcej miejsca dla Salford

Po zobowiązaniu się do otwarcia kampusu o powierzchni 11 000 stóp kwadratowych w MediaCity na początku tego roku, Football Campus of Business i Global Institute of Sport rozważają dodatkowe 5200 stóp kwadratowych w Exchange Quay.

Uniwersytet złożył wniosek planistyczny do Rady Miasta Salford, aby uzyskać zgodę na przebudowę piątego piętra przy 7 Exchange Quay, które jest w pełni wynajęte dla dostawcy elastycznej przestrzeni do pracy, Serendipity Labs.

Newflex, firma będąca właścicielem Serendipity Labs, podpisała kontrakt na całe 25 000 stóp kwadratowych Exchange Pier 7 w zeszłym roku.

Piąte piętro będzie używane przez maksymalnie 150 z 1000 studentów UCFB i GIS i będzie zawierało trzy sale wykładowe.

Obie instytucje oferują studia licencjackie i magisterskie w dziedzinie mediów sportowych, komunikacji i nadawania.

Brendan Flood, prezes i dyrektor generalny UCFB i GIS, dodał: „Exchange Quay w Salford Quays to jedna z wiodących dzielnic biznesowych na północnym zachodzie, na obrzeżach centrum Manchesteru.

„Cieszymy się na współpracę z Newflex, Radą Miasta Salford oraz szerszą społecznością biznesową Salford i Manchesteru
Realizowanie tych planów, umożliwiając rozwój kolejnego pokolenia talentów w regionie”.

Witryna Exchange Quay zajmie 6. miejsce w ogólnej klasyfikacji UCFB i GIS. Począwszy od Turf Moor w Burnley w 2011 roku i przenosząc się do centrum Manchesteru w 2016 roku, dostawca edukacji ma również lokalizacje w Londynie, Miami i Melbourne.

Na początku tego roku firma Peel L&P złożyła wniosek do Rady Miasta Salford o przekształcenie czterech pięter wolnej powierzchni biurowej w Quay Plaza – która sąsiaduje z centrum handlowym Quayside – w celu stworzenia instytucji edukacyjnej, z której mogłoby korzystać do 1000 uczniów i 400 studentów. pracownik.

Les Lang, dyrektor ds. inwestycji w Exchange Quay, Till Asset Management, powiedział: „Exchange Quay zapewni doskonałą
oraz inspirująca baza dla studentów piłki nożnej i biznesu sportowego na UCFB.

READ  Amerykański Uniwersytet w Kairze odkłada inauguracyjny Afrykański Tydzień Kosmiczny

UCFB wprowadzi ekscytujący nowy obiekt do Exchange Quay, który zainspiruje następne pokolenie talentów. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z UCFB, aby pomóc urzeczywistnić ich wizję”.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie, wyszukaj numer referencyjny 23/81566/COU Na portalu planistycznym Rady Miasta Salford.