Tech

Ukończ pierwsze wyzwanie społeczności graczy, odblokuj ten darmowy motyw na PS4

Pierwsze wyzwanie dla społeczności Sony Dni zabawy Promocja 2021 kończy się jutro rano, ale uczestnicy osiągnęli już cele wymagane do odblokowania początkowego zestawu nagród. Po rozegraniu ponad 2,4 miliona gier na PlayStation 5 i PS4 oraz otwarciu 7,2 miliona trofeów uczestnicy, którzy zarejestrują się przed pierwszym terminem, będą mieli dostęp do nowego motywu PS4 i awatara PSN. Sony podzieliło się pierwszym spojrzeniem w poniższym tweecie.

Istnieje rozszerzony cel związany z tym wyzwaniem społecznym, ale przy wymaganiach, które należy spełnić w ciągu około następnych dziewięciu godzin, jest mało prawdopodobne, aby tak się stało. Gdyby rozegrano trzy miliony gier i wygrano 8,8 miliona pucharów, odblokowano by kolejne trzy awatary PSN. Są tematem Pokój gier AstroI Powrót, I Gran Turismo 7. Jednak cele wydają się w tym momencie nieco nieuchwytne.

Oczekuje się, że jutro rozpocznie się wyzwanie społecznościowe Drugie Dni Gry, wymagające od uczestników rozegrania 2,9 miliona gier i odblokowania 8,5 miliona pucharów. Pięć tematycznych wcieleń PSN jest prezentowanych wokół ekskluzywnych gier na PS5 i PS4, jeśli misja zostanie ukończona na czas. Jeśli chodzi o nagrody, które uczestnicy już otrzymali po ukończeniu pierwszego wyzwania społecznościowego, zostaną one dostarczone bezpośrednio na Twoją konsolę za pośrednictwem wiadomości w ciągu najbliższych kilku dni. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś i chcesz zdobyć nagrody związane z nadchodzącymi wyzwaniami, Możesz to zrobić stąd.

READ  Jak projekt Liberty firmy Epic uzbroił fanów Fortnite przeciwko Apple