Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ujawniono ekscytujący skład, który otworzy weekend Festiwalu Teatralnego w Galway

nieznany

Nigdy nie przegap historii! Dołącz do naszego newslettera poniżej

Festiwal Teatralny w Galway (GTF) przygotowuje się do długo wyczekiwanej edycji w 2023 roku, a weekend otwarcia zapowiada się na pokaz wyjątkowych przedstawień i prowokujących do myślenia występów.

Dzięki szerokiej gamie pokazów i wydarzeń, GTF ma przyciągnąć tłumy od 28 kwietnia do 6 maja w całym mieście Galway i hrabstwie.

nieznanyprezentowany przez Festiwal Sztuki Polskiej, odbędzie się w An Taibhdhearc 30 kwietnia i 1 maja o godz.

Ta potężna produkcja opowiada historię kobiety, która zostaje uwięziona w szpitalu psychiatrycznym bez jej zgody i walczy o przystosowanie się i radzenie sobie. Dzięki podejściu dwujęzycznemu (polski/angielski z napisami), nieznany Zapowiada się wzruszające i skłaniające do refleksji teatralne przeżycie.

Kolektyw Just Friends Moje zaburzenie obsesyjno-kompulsywne do Nun’s Island Theatre w Galway Arts Centre w dniach 30 kwietnia i 1 maja o godzinie 19:00.

Napisana i wykonana przez Sarah, u której dziesięć lat temu zdiagnozowano OCD, ta jednoosobowa sztuka ma na celu podważenie stereotypów związanych z OCD, które są przedstawiane w mediach.

Poprzez osobistą i surową narrację, Moje zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne Oferuje wyjątkową perspektywę życia z tym stanem zdrowia psychicznego.

sól Jest to multidyscyplinarne i wciągające święto i rytuał morza jako społeczności przybrzeżnej, zainspirowany historiami kąpiących się w morzu z Kinvara.

Odbywające się na Traft Beach 30 kwietnia i Ladies Beach w Galway City 1 maja o 20:30, to bezpłatne wydarzenie jest wyjątkowym i fascynującym doświadczeniem, które odkrywa nasz związek z morzem i siłę społeczności.

Oprócz tych ważnych przedstawień, GTF ma wiele innych ekscytujących przedstawień i wydarzeń, w tym „Kolekcjoner piosenek” dla dzieci powyżej 6 roku życia, „Egzamin” prezentowany przez GTF i Teatr Ratuszowy oraz „Mandroid Streams” jako akt. – Pokaz w toku.

Bilety na Galway Theatre Festival 2023 są już dostępne i można je kupić online pod adresem www.galwaytheatrefestival.com Lub www.tht.ie.

Dla tych, którzy wolą rezerwować telefonicznie lub osobiście, kasa Teatru Ratuszowego jest dostępna pod numerem 091 569777.