Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Zaszczyt bycia częścią”: James Gunn potwierdza, że ​​Superman: Legacy weszło w fazę przedprodukcyjną po odejściu Henry’ego Cavilla

„Zaszczyt bycia częścią”: James Gunn potwierdza, że ​​Superman: Legacy weszło w fazę przedprodukcyjną po odejściu Henry’ego Cavilla

Niezależnie od tego, czy wprowadza Jamesa Gunna i Petera Safrana do zarządu jako nowych dyrektorów generalnych, czy też ogłasza 10-letni plan dla DCU, DC Studios zmieniło morze dla swoich fanów. Pierwszy rozdział franczyzy nosi tytuł Bogowie i potwory Będzie zawierał nadchodzący projekt, o którym ostatnio wspominał ten pierwszy.

James Gunn, amerykański reżyser

Przeczytaj także: „Zmagał się z tym moralnie”: Szef Disneya miał nieprzespane noce po wydaniu Jamesa Gunna, gdy Marvel Studios stoi przed nowym dylematem z Jonathanem Majorsem

Słynny reżyser jest teraz integralną częścią serii. Mało tego, zapowiedział również, że zagłębi się w długo oczekiwany projekt, Superman: Dziedzictwo w którym pojawi się nowy aktor ubrany w „Sna klatce piersiowej.

ogłosił James Gunn Superman: Dziedzictwo Rozpoczęła się przedprodukcja!

Superman: Dziedzictwo
Superman: Dziedzictwo

Przeczytaj także: James Gunn nie pozwoli, by Shazam 2 podzielił Justice League Zacka Snydera na oficjalne stworzenie Snyderverse w DCU? Usunięta scena ujawnia szczegóły

56-letni filmowiec i jeden z dyrektorów generalnych DC Studios, James Gunn, ogłosił w mediach społecznościowych, że Superman: Dziedzictwo Teraz oficjalnie w fazie przedprodukcyjnej. Przesłał stronę tytułową scenariusza nadchodzącego filmu, pisząc w podpisie:

„Jestem zaszczycony, że mogę być częścią dziedzictwa”.

Teraz, gdy jest to plik strażnicy Galaktyki Reżyser ukończył scenariusz, a zespół pracuje nad innymi elementami, takimi jak projektowanie kostiumów i produkcja, które są „i uruchom go”.

Sprawdź tweeta tutaj.

Ten film będzie nowym początkiem w DCU, ponieważ zostanie wprowadzony nowy Superman, który zastąpi Henry’ego Cavilla, gdy został wypuszczony przez franczyzę. Chociaż nie ma oficjalnych informacji dotyczących prawdopodobnych kandydatów do tej roli, może to zostać ogłoszone wkrótce, ponieważ film jest oficjalnie w fazie przedprodukcyjnej.

READ  Wyjaśnienie plotek o „reputacji” Taylor Swift: Taylor Clowns Swifties (i Empire State Building)

Wyjście Henry’ego Cavilla z serii DC!

Henry Cavill jako Superman
Henry Cavill wcielił się wcześniej w rolę Supermana w DCU

Przeczytaj także: Dyrektor generalny DCU, James Gunn, nazwany hipokrytą w promocji filmów Marvela: „A co, jeśli Snyder prowadzi DC i promuje Rebel Moon dla Netflix?”

W zeszłym roku Cavill oficjalnie ogłosił odejście z przebojowej serii, która pomogła mu osiągnąć światową sławę jako Superman. Aktor napisał na swoim Instagramie,

„W końcu nie wrócę jako Superman. Po poproszeniu studia o ogłoszenie mojego powrotu w październiku, zanim zostali zatrudnieni, ta wiadomość nie jest najłatwiejsza, ale takie jest życie.”

Swój list zakończył listem,

„To moja kolej, aby założyć czapkę, ale to, co reprezentuje Superman, nigdy tego nie zrobi. To była fajna jazda z wami wszystkimi, do przodu i do góry. „

Po debiucie w r człowiek ze stali, Kontynuował swój łuk z Batman v Superman: Świt sprawiedliwościI Liga Sprawiedliwych. Podczas gdy fani chcieli zobaczyć więcej jego historii, fakt, że zmiana nastąpiła w serii, zmienił również plany przyjęcia innego podejścia do tej postaci.

Sam Gunn potwierdził, że DC posunie się naprzód z filmem skupiającym się na młodszej wersji bohatera, dając jasno do zrozumienia, że ​​brytyjski aktor nie wróci.

Superman: Dziedzictwo Ma zostać wydany 11 lipca 2025 roku.

źródło: Twittera Jamesa Gunna