Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Twórca filmu „Zagubieni” opowiada o zwrotach akcji w Sony Pictures Teen Tech Thriller

Twórca filmu „Zagubieni” opowiada o zwrotach akcji w Sony Pictures Teen Tech Thriller

w Zaginiony. Komputer nigdy nie ucieka od akcji, podczas gdy widzowie próbują rozwiązać ten sprytny problem swoim wszechobecnym spojrzeniem. Obracając się w lewo, poruszając się w prawo, czasami bez człowieka kierującego narracją, komputer obserwuje, jak historia rozwija się jako główny bohater. Na tym polega geniusz tego filmu, powiedział mi producent Sev Ohanian w szeroko zakrojonym wywiadzie na temat swojego najnowszego wydawnictwa dla Sony Pictures.

Dzięki kinowym emocjom, niesamowitym zwrotom akcji i szokującemu zakończeniu, wiele się dzieje Zaginiony Oprócz innych filmów z gatunku horroru na ekranie – w tym jego prequelu, docenionego przez krytyków filmu z 2018 roku szukać.

Szturmowy rajd w HBO (Ostatni z nas, Euforia) gwiazdy Nastolatka, która została cyfrowym detektywem, musi wykorzystać niezliczoną ilość technologii na wyciągnięcie ręki, aby uratować matkę, która zaginęła trzy tysiące mil dalej podczas wakacji w Cartagenie w Kolumbii.

dla moich kochanków szukaćfilm ma podobny format — członek rodziny znika, nieznajomy zostaje zwerbowany jako pomocny asystent, jest trochę googlowania i hakowania, w telewizji pojawiają się wiadomości, detektywi TikTok wskakują, a film idzie w bok z zakończeniem jak tyrada . biały lotos 2.

Przez dwie godziny, nie spóźnij się ani chwili. Jest bezczelny, przerażający, ma sympatycznego królika zadaniowego granego przez portugalskiego aktora Joaquima de Almeidę, który zasługuje na własny serial. Dostał nawet Kena Leunga z HBO przemysł – Więc jest to Dziwna fabuła czai się w tle.

Sztuczna inteligencja odgrywa rolę zarówno w tworzeniu filmu, jak i fabule, a Ohanian podzielił się ze mną swoimi przemyśleniami na ten temat.

Poniżej znajduje się transkrypcja naszej rozmowy, która została zredagowana i skondensowana dla przejrzystości.

Zaginiony, czyli film na ekran komputera, trafi do kin 20 stycznia, ale tylko w kinach. dlaczego?

Wiesz, to ma sens finansowy, aby mieć pierwszą wersję w kinach. Pierwszy film szukaćTo był światowy hit, który zarobił 75 milionów dolarów w kinach i 20 milionów dolarów w samej Korei. Ponadto film powstał z myślą o oglądaniu go we wspólnym otoczeniu. Jako filmowiec zawsze proszę wytwórnię, żeby zaoferowała mi miejsce na seansie, bo chcę zobaczyć, jak czuje się widz – łapanie miejsc, powolny podziw, oklaski. Nie ma na to zamiennika.

Jakiekolwiek plany, aby to podnieść Zaginiony biegać?

tak, Zaginiony W końcu zostanie wydana na domowych nośnikach, a my włożyliśmy dużo pracy w budowanie świata, aby zwiększyć powtarzalność dla fanów, którzy czekają na easter eggi. Jeżeli chodzi o szukaćPodczas Ojciec przeżywa najgorsze pięć dni w swoim życiu, próbując odnaleźć swoją córkę, jeśli przyjrzysz się uważnie w tle, dostrzeżesz wszelkiego rodzaju informacje o inwazji obcych na planetę, której on nie jest świadomy. Ten wątek poboczny toczy się w bardzo nieoczekiwanym kierunku Zaginiony.

Ile kosztuje zrobienie go Zaginiony? Czy po kręceniu w plenerze w Los Angeles i Cartagenie byłeś w stanie zrobić to za mniej niż milion dolarów, na wzór szukać?

Nie, na pewno nie mniej niż milion, ale powiedziałbym, że niewiele więcej. Zrobiliśmy to bardzo ekonomicznie i to jest jedna z atrakcyjnych cech franczyzy. do szukać, Udało nam się to zrobić za mniej niż milion (880 tysięcy dolarów) i przy bardzo małym budżecie na druk i reklamę.

Ty i Aneesh Chaganty napisaliście scenariusz szukać, Ale zwrócili się do redaktorów, Willa Merricka i Nicka Johnsona, aby napisali Zaginiony Scenariusz i reżyseria. Dlaczego?

W 2019 roku, kiedy dostaliśmy telefon od Sony w sprawie kontynuacji, Aneesh i ja byliśmy zajęci innymi projektami. Przeczytaliśmy konkretny scenariusz, który Will i Nick napisali dla Paramount i wiedzieliśmy, że obaj są świetnymi pisarzami. Napisaliśmy więc trzystronicowe opracowanie dla Zaginiony Od początku do końca, ze wszystkimi głównymi rytmami, łukami i rozwojem postaci, dając im wsparcie przy pisaniu scenariusza i reżyserii po raz pierwszy, podczas gdy my pozostaliśmy producentami.

Zaginiony Redaktorzy Arielle Zakowski i Austin Keeling rozmawiali ze mną o tym, jak narzędzia do edycji AI, takie jak Adobe Premiere Pro, umożliwiają każdemu osiągnięcie profesjonalnego poziomu filmowego dopracowania swoich projektów filmowych. czy sie zgadzasz?

Technologia jest świetna i chciałbym zobaczyć więcej oryginalnych historii, ale nadal bardzo trudno jest zrobić fascynujący film w formacie ekranu komputera. Spędziliśmy dużo czasu, próbując znaleźć sposoby, aby nadać temu świeży, oryginalny, niesamowity i satysfakcjonujący charakter, ale dopiero się okaże, czy da się to robić w kółko bez zmęczenia publiczności.

Czy to znaczy, że nie zrobisz z tego serialu?

Cóż, pracujemy nad serialem sci-fi z Warner Brothers Television dla HBO Max o nazwie odbiorca Które zawierają niektóre z tych elementów, więc będziemy musieli zobaczyć.

Ciekawą rolę odegrała sztuczna inteligencja ZaginionyNie tylko w produkcji, ale także jako postać. Co sądzisz o wyborze ChatGPT w jednej ze swoich przyszłych produkcji?

Jeśli chodzi o ChatGPT, uwielbiam to. W rzeczywistości karmiłem ją wszystkimi twoimi pytaniami i ponownie czytałem jej odpowiedzi – tylko żartowałem! Fani zasugerowali mi, żebym zagrał w ChatGPT zgodnie z ustaloną strukturą — więc nigdy nic nie wiadomo.

Założyciel Reddita, Alexis Ohanian, obserwuje Cię na Twitterze — jakiś związek?

Haha nie, chociaż czasami żartuję, że jesteśmy kuzynami, ale nie jesteśmy spokrewnieni genetycznie, chociaż się zaprzyjaźniliśmy.

Co dalej?

Mam firmę produkcyjną o nazwie Proximity Media z Ryanem i Zinzi Coogler, moim producentem Judasz i Czarny ChrystusI Kosmiczny mecz 2i ukaże się wkrótce Credo IIIMamy też umowę z Disney+ na stworzenie serialu Wakanda Żelazne serce Dla Kinowego Uniwersum Marvela – więc nie mogę się doczekać.

I oczywiście jestem bardzo podekscytowany widząc, jak bawi się publiczność Zaginiony.

READ  Te wiosenne eksperymenty naukowe z pewnością pokonają nudę