Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TTi i Ambasada RP świętują Program Zielonych Inkubatorów Przedsiębiorczości…

TTi i Ambasada RP świętują Program Zielonych Inkubatorów Przedsiębiorczości…

komunikat prasowy – TTi i Ambasada RP w Jordanii zorganizowały dyskusję przy okrągłym stole, aby uczcić realizację projektu „Green Business Incubator”, podano w komunikacie prasowym. Dodaj ogłoszenie

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę w Fan W Chai o godzinie 12:00.

Podczas wydarzenia zespół, który pracował nad projektem, omówi wyniki, osiągnięcia i wyzwania z 20 kluczowymi interesariuszami. W dyskusji wezmą udział przedsiębiorcy, eksperci od zielonej gospodarki, media i działacze społeczni.

Projekt Zielony Inkubator Przedsiębiorczości skupiał się na promowaniu ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia poprzez świadczenie usług wsparcia biznesu dla 20 przedsiębiorców, głównie młodzieży i kobiet ze środowisk defaworyzowanych. Ma również na celu przekształcenie ich pomysłów w nowe, zrównoważone produkty, które mogą generować zyski.

Dyskusje poprowadzi współzałożyciel TTi Neda „Kharouba”.

Wspólna praca nad innowacyjnymi i proekologicznymi projektami powinna leżeć w naszym wspólnym interesie. Jestem pod wrażeniem pracy inkubatorów, które możemy wesprzeć w ramach naszego projektu. „Recykling to przyszłość” – powiedział Logjan Kaprinski, ambasador Polski w Jordanii.

Projekt był realizowany przez 6 miesięcy przez TTi i współfinansowany w ramach Polskiej Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Przeczytaj więcej wiadomości krajowych
Jordania Wiadomości

READ  Europa stara się zamienić ukraińską imigrację w dobrodziejstwo siły roboczej