Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TTi i Ambasada RP świętują Program Zielonych Inkubatorów Przedsiębiorczości…

TTi i Ambasada RP świętują Program Zielonych Inkubatorów Przedsiębiorczości…

komunikat prasowy – TTi i Ambasada RP w Jordanii zorganizowały dyskusję przy okrągłym stole, aby uczcić realizację projektu „Green Business Incubator”, podano w komunikacie prasowym. Dodaj ogłoszenie

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę w Fan W Chai o godzinie 12:00.

Podczas wydarzenia zespół, który pracował nad projektem, omówi wyniki, osiągnięcia i wyzwania z 20 kluczowymi interesariuszami. W dyskusji wezmą udział przedsiębiorcy, eksperci od zielonej gospodarki, media i działacze społeczni.

Projekt Zielony Inkubator Przedsiębiorczości skupiał się na promowaniu ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia poprzez świadczenie usług wsparcia biznesu dla 20 przedsiębiorców, głównie młodzieży i kobiet ze środowisk defaworyzowanych. Ma również na celu przekształcenie ich pomysłów w nowe, zrównoważone produkty, które mogą generować zyski.

Dyskusje poprowadzi współzałożyciel TTi Neda „Kharouba”.

Wspólna praca nad innowacyjnymi i proekologicznymi projektami powinna leżeć w naszym wspólnym interesie. Jestem pod wrażeniem pracy inkubatorów, które możemy wesprzeć w ramach naszego projektu. „Recykling to przyszłość” – powiedział Logjan Kaprinski, ambasador Polski w Jordanii.

Projekt był realizowany przez 6 miesięcy przez TTi i współfinansowany w ramach Polskiej Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Przeczytaj więcej wiadomości krajowych
Jordania Wiadomości

READ  Możliwe, że ubezpieczenie od ryzyka wojennego przyczyni się do osiągnięcia zwycięstwa Ukrainy nad Rosją pod rządami Putina