Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Trump narzeka, że ​​Biden zrujnował Święta Bożego Narodzenia „szaleństwem i agonią”

Trump narzeka, że ​​Biden zrujnował Święta Bożego Narodzenia „szaleństwem i agonią”

Donald Trump, podobnie jak wcześniej Charlie Brown, po prostu nie może wczuć się w świąteczną atmosferę.

W poniedziałek – w Boże Narodzenie – Trump oświadczył, że ma trudności z cieszeniem się świętami. powód? Joe Bidena.

„Trudno mieć naprawdę cudowne Święta Bożego Narodzenia, gdy ma się nieuczciwego i niekompetentnego prezydenta, który chce wsadzić do więzienia swojego przeciwnika politycznego i który tak ciężko pracuje (na rzecz zmian!), nielegalnie wykorzystując wszystkie narzędzia egzekwowania prawa, aby róbcie to” – napisał na Twitterze. PRAWDA SPOŁECZNA. „Toczymy walkę o życie, aby ocalić nasz kraj przed Szaleństwem i Zagładą. MAGA 2024!!!”

Kwaśne uczucia Trumpa nie zostały wyemitowane w odosobnieniu. Były prezydent spędził większość Wigilii Bożego Narodzenia na publikowaniu postów na temat swojej frustracji związanej z różnymi sprawami karnymi, przed którymi stoi, komisją z 6 stycznia oraz niedawną decyzją Kolorado o wykluczeniu go z głosowania w stanie.

W jednym poście upierał się, że „prawie wszyscy się zgadzają”, w tym „szaleńcy radykalni lewicowcy”, że decyzja Kolorado o wyrzuceniu go z głosowania powinna nie tylko zostać cofnięta, ale że ma on „w pełni prawo do immunitetu prezydenckiego”.

Trump próbuje wykorzystać obronę immunitetu prezydenta, aby ukryć się przed licznymi procesami sądowymi. Próbował uniknąć zarzutów o ściąganie haraczy w hrabstwie Fulton w stanie Georgia, powołując się na swój immunitet prezydencki, ale tamtejszy sędzia orzekł, że działania, które podjął, które doprowadziły do ​​postawienia zarzutów, miały miejsce jako kandydat polityczny, a nie prezydent.

Próbował także skorzystać z immunitetu prezydenckiego, aby uciec od sprawy o zniesławienie cywilne, w której brał udział E. Jean Carroll, pisarka utrzymująca, że ​​były prezydent zgwałcił ją w latach 90.

READ  Coronavirus Live News: Liczba ofiar śmiertelnych w Indiach przekracza 300 000; Tajwan potępia WHO „obojętność” po spotkaniu pogardy wiadomości ze świata

W tym poście pojawia się wiele ulubionych postaci Trumpa: „Obłąkany prokurator generalny Jack Smith”, „niewybrana Komisja 6 stycznia”, „szalona Nancy Pelosi” i szczerze mówiąc mało inspirujący „Krzywy Joe” Biden są wspomniani w „Tym głośnym przemówieniu”.

W miarę upływu wieczoru Trump nasilał swoją retorykę.

„Szpiegowali moją kampanię, okłamywali Kongres, oszukali ustawę o nadzorze wywiadu zagranicznego, sfałszowali wybory prezydenckie, pozwolili milionom ludzi, w tym wielu z więzień i zakładów psychiatrycznych, na inwazję na nasz kraj, wpadli w amok w Afganistanie i wyrzutki Joe Bidena i bandyci, jak obłąkany Jack Smith. Ścigają mnie, stosując prześladowania na niespotykaną skalę w naszym kraju??? Nazywa się to ingerencją w wybory. Wszystkiego najlepszego!” on napisał.

Z tą samą energią wniósł swój kolejny post, którego celem była komisja specjalna Izby badająca zamieszki na Kapitolu.

„Dlaczego niewybrani polityczni hakerzy i bandyci z Komitetu 6 Stycznia nielegalnie usunęli i zniszczyli wszystkie dowody, których użyli do napisania fałszywego raportu. Dlaczego nie mogą pokazać, że w moim przemówieniu użyłem słów „pokojowo i patriotycznie”? Oni są właściwie udając, że te słowa nigdy nie zostały wypowiedziane.” „Krwawa polityka!!!”

Na stronie poświęconej prawdzie społecznej byłego prezydenta nie było wyłącznie smutku i ponurości. Wśród szalonego zgiełku pojawiły się także dwa świąteczne posty.

W jednym Trump przekazuje bożonarodzeniowe przesłanie, w którym zapewnia swoich zwolenników, że wygra wybory w 2024 roku.

Mówi: „Prosimy Boga, aby nas prowadził, wzmacniał i chronił w tym kluczowym roku, który nadchodzi”. „Z jego pomocą w przyszłym roku o tej porze będziemy na dobrej drodze do uczynienia Ameryki bezpieczniejszą, silniejszą, większą i zamożniejszą niż kiedykolwiek wcześniej” – dodał.

Drugi film jest kompilacją jego prezydenckich przemówień bożonarodzeniowych. Wiele z nich przedstawia byłą pierwszą damę Melanię Trump i choinki.

Film był miłą odskocznią od krzyków, ale potem Trump przypomniał sobie, że Obamacare istnieje i znów się rozzłościł.

READ  Istnieją doniesienia o znalezionych szczątkach ludzkich w torbach zakupionych na aukcji w Nowej Zelandii | Nowa Zelandia

„Obamacare jest zbyt droga, a inna opieka zdrowotna nie jest dobra” – napisał. „Wymyślę znacznie lepszą i tańszą alternatywę! Ludzie będą szczęśliwi, a nie smutni!”