Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tom Sandoval opowiada o tym, dlaczego chętnie nakłada lakier do paznokci podczas przesłuchania SWAT

Tom Sandoval opowiada o tym, dlaczego chętnie nakłada lakier do paznokci podczas przesłuchania SWAT

Tomek Sandoval Przygotowywał się do porzucenia rutynowych czynności związanych z samoopieką Siły Specjalne: Najcięższy test na świecie.

41 lat Zasady Vanderpump’a Gwiazda rozmawiała z ludzie O jego wyborach stylu, pierwszych reakcjach na przesłuchania i tym, dlaczego przez całą serię zachował swój charakterystyczny lakier do paznokci.

Lakier do paznokci pomógł Sandovalowi opowiedzieć swoją historię

Zdjęcia: Todd Williamson/Bravo

Siły Specjalne dobiegły już końca, ale wcześniej niż przesłuchanie Sandy. Tom powiedział, że podczas służby w siłach specjalnych zachował swój charakterystyczny lakier do paznokci, ponieważ uważał, że będzie to „trochę zabawne”.

„Byłem w pewnym sensie szczęśliwy, że mogę nosić te buty, ponieważ wydawało się to zgodne z naszą historią bycia wpływowymi osobami w mediach społecznościowych, a nie żołnierzami, szkoleniem czy czymś podobnym” – wyjaśnił.

Gwiazda reality show przyznał, że spodziewał się dużo rozmów na temat pielęgnacji paznokci, twierdząc, że prawdopodobnie pojawi się to „szczególnie w części przesłuchania”.

Więc kiedy detektyw wspomniał o Niemcu, Tom nie został zwolniony.

„Co jest z twoim lakierem do paznokci?” Został przesłuchany podczas intensywnego przesłuchania wojskowego, które trwało sześć godzin. Odpowiedź była prosta: „Och, właśnie to mnie interesuje”.

Jednak śledczym z Sił Specjalnych nie podobał się sposób, w jaki Tom dbał o paznokcie, i zasugerowali, że zasłużył na „spoliczkowanie lub coś gorszego”. Słyszał to już wcześniej.

Jeden z detektywów wziął Toma za rękę i powiedział: „Zapomnij o tym. Chcę, żebyś zaczął słuchać tego, co ci mówią. Żadnego owijania w bawełnę. Żadnego zwlekania”.

To znaczy, że się nie myli. Tomkowi nie zaszkodziłoby, gdyby inne sprawy potraktował równie poważnie, jak dba o swoje paznokcie. Postanowił nawet nie spotykać się z przyjacielem Tomek Schwartz Pewnego razu, bo zamiast tego poszedł na wizytę do paznokci.

Mamy nadzieję, że siły specjalne nauczyły Toma kilku cennych lekcji, które będzie mógł wyciągnąć ze sobą po zakończeniu programu. Ale to może być tylko pobożne życzenie.

READ  Taron Egerton zagra w „Go On” w Jaume Collet-Serra - termin

Siły specjalne – transmisja strumieniowa w Hulu.

POWIEDZ NAM – Czy myślisz, że Tom będzie traktował wszystko poważnie? Czy podobało Ci się oglądanie go w Siłach Specjalnych?

Poczta Tom Sandoval opowiada o tym, dlaczego podczas przesłuchania SWAT chętnie nakłada lakier do paznokci pojawił się jako pierwszy Herbata rzeczywistości.