Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik po prezentach 2021 – Przewodnik po prezentach politycznych 2021: Czy nie są to dobre wieści: pomysły na prezenty dla nastawienia politycznego i obywatelskiego – Aktualności

tylko my umrzeć ciężko Jest to film świąteczny, a portfolio Kronika News Team zna również powód (zimowej przerwy) sezonu. Naszym najbardziej znaczącym wkładem w wydanie tego przewodnika po prezentach jest pierwsza część naszej Listy życzeń organizacji non-profit z 2021 r. (patrz strona 16); Jeśli twoja grupa chce uczestniczyć, nigdy nie jest za późno. Ale dlaczego na tym poprzestać? Szukasz prezentu dla kogoś, kto interesuje się Twoim życiem politycznie lub obywatelsko – a może podpowiedzią, czym? byłam Jak pod słupem Festivus? Oto kilka rzeczy!

rząd stanu Świętego Mikołaja

Oszczędzanie energii? Chronić Teksas przed zarazą? Spełniasz gwarancje sprawiedliwości i uczciwości zawarte w konstytucji Teksasu? Mogą to być wspaniałe prezenty, ale będą drogie, trudne do zapakowania i trudne do dostarczenia większości urzędników państwowych. Więcej tradycyjnych upominków i przechowywania ubrań znajdziesz w naszym sklepie Sklep z pamiątkami w Teksasie Kapitol, który zarabia pieniądze, które pomagają Państwowa Rada Ochrony Zadbaj o różową kopułę i jej podstawy. (Możesz znaleźć ich lokalizacje handlowe w Capitol Visitor Center – starym budynku General Real Estate Office na 11th Street – oraz w Capitol Extension, a także online pod adresem texascapitolgiftshop.com.)

Jeśli myślisz, jak wielu, że Capitol Store sprzedaje tylko kulki turystyczne ludziom, którzy tu nie mieszkają, to nie jest. Czy jest wygodniejszy sposób, by Austinianie pogodzili się z działaniami naszego rządzącego reżimu niż ten pragmatyczny? wino Wygrawerowana pieczęć stanowa Teksasu? Twoje ulubione kieliszki do biustu kosztują od 10 do 16 USD lub 30 USD za piwo; Możesz również dostać miskę whisky (z pieczęcią cynową) za 75 USD. A może prezent dla pary? Zdobądź izolowaną butelkę i kubek ze stali nierdzewnej za 100 USD — zawiera „całą butelkę wina!” Według pomocnej strony sklepu.

Po wypolerowaniu Sauv Blanc przy następnej klapie tylnej, możesz potrzebować pomocy w znalezieniu drogi do domu, a Capitol Store ma mnóstwo mapy, choć w większości pochodzą z wcześniejszych wieków. Na przykład plik Mapa zagospodarowania Austin z 1939 r.Opracowany wówczas przez Izbę Handlową w celu promowania możliwości inwestycyjnych w mieście, można go teraz wydrukować i zamówić dla siebie i dla siebie w różnych rozmiarach i materiałach (papier lub płótno) oraz w opcjach oprawy w cenie od 28-625 USD. Zgadnij, ile klas zagospodarowania przestrzennego (z wykorzystaniem powiatów) było w tym czasie? Siedem! Zgadnij, ile jest ich teraz? Na koniec 38 głównych regionów, które można łączyć z co najmniej jedną z co najmniej 13 różnych nakładek. Jeśli nie masz do wypełnienia szerokiego boku stodoły, praktycznie niemożliwe jest posiadanie jednej „mapy zagospodarowania przestrzennego”, nawet w przypadku dzielnic znajdujących się w granicach miasta przed II wojną światową.

Teksas jest na tym drzewie!

Od 25 lat Państwowy Zarząd Konserwatorski wydaje także coroczną kolekcję Dekoracja świąteczna w Kapitolu, program rozpoczęty przez nieżyjącą już Neldę Laney, podczas gdy jej mąż Pete był ostatnim przewodniczącym Demokratów w Izbie Reprezentantów Teksasu; Sama zaprojektowała pierwszą siódemkę i powiedziała: Dziennik Texas Bar W 2013 roku „To jest to, czego chcę na moim nagrobku – ozdoba Lady Capitol”. Jej pomysł przełożył się na ponad 10 milionów dolarów w funduszach na utrzymanie Kapitolu na przestrzeni lat, a być może masz już kilku ponad milion handlowców, jeśli chodzi o klientów z banków, kancelarii prawnych, firm własnościowych itp. Capitol Store może pomóc Ci skompletować kolekcję od 2011 roku (22 USD za sztukę), zanim będziesz musiał zwrócić się do serwisu eBay po starszą. Estetyka serii jest nieco wzlotem i upadkiem, ale wszystkie są bardzo ładnie wykonane miniaturowy; 10-częściowe zestawy (każda ozdoba ma około 2 cali szerokości) z pierwszych dwóch dekad programu kosztowały 75 USD. Zrób wszystko, co możesz na następne wakacje w otwartym barze przylegającym do sąsiednich stołów imprezowych z dopasowanym kęsem drzewa i mosiężnym drzewem wystawowym, które wytrzyma rygory katastrof klimatycznych spowodowanych przez Teksas.

READ  Atompunk's Indomitable Adventure przedstawia 5-minutową zapowiedź rozgrywki

Inne agencje wzięły udział w świątecznej grze, aby zarobić trochę pieniędzy na wykonywanie swoich podstawowych funkcji, podczas gdy ustawodawca i przywództwo stanowe skupiają się na sprawach Fox News. na przykład: Departament Parków i Dzikiej Przyrody Teksasu Zagadnienia ozdoby Każdego roku (19,95 USD online) w celu upamiętnienia znanych i mniej znanych miejsc w systemie Texas State Parks. Tegoroczną atrakcją jest LBJ Ranch w Stonewall, w które musisz uwierzyć, ponieważ ta sama dekoracja wydaje się prowadzić Longhorna po polu dzikich kwiatów. Vintage Ornaments w łańcuchu, który wyróżnia parki stanowe od Tyler na wschodzie po Terlingua na zachodzie, kosztuje 9,95 USD lub mniej. Możesz również oczywiście podarować opłatę za wstęp do prawdziwych miejsc, kupując kartę podarunkową Texas State Parks. (Uwaga: nie możesz kupić rocznej przepustki do parku jako prezentu dla kogoś innego ze względu na bezpieczeństwo, ale możesz doładować kartę podarunkową za cenę naklejki 70 USD.)

O Teatrze Narodowym

Z siedzibą w Milwaukee Narodowa Galeria Sław i Muzeum Bobblehead, czyli miejsce z prawdziwego zdarzenia (w pobliżu Muzeum Harley-Davidson!) oraz sklep internetowy „pierwszy bobblehead” (sklep.bobbleheadhall.com), pojawiło się już 14 wpisów w serii figurek gubernatora, w tym Andrew Cuomo w wielu trybach (jedno machanie na pożegnanie!), ale możesz zamówić w przedsprzedaży szczęśliwą 15, naszą Greg Abbott, z dostawą w lutym 2022 r. (w sam raz na pierwotną; 25 USD). Dostępny również w przedsprzedaży: gracz z Florydy Ron DeSantis, na wypadek gdybyś chciał zmierzyć się z Gov. Loveless jest w podglądzie klatki 2024. Jest wiele, wiele innych projektów bobblehead o tematyce politycznej na sprzedaż – Bernie jest w otwarciu! Doktorze Fauci! Sędzia Amy Connie Barrett! Biden psy! Seria 18 „niedbałych prezydentów” (np. Chester Arthur) zebranych na Narodowej Konwencji Demokratów 2020, która odbyła się w Milwaukee! i tak dalej i tak dalej. Bobbleheads gubernatora i kilka innych to zbiórki funduszy American Hospital Association 100 milionów masek Projekt, który w przypadku Abbott jest ironiczny.

READ  Pete Davidson wciela się w Joeya Ramona w Netflix Biopic

Jeśli jesteś typem osoby, która lubi układać figurki według jakiegoś mistycznego systemu, którego znasz, możesz czerpać inspirację z dowcipu projektanta Griffina Gonzaleza. Układ okresowy prezydentów (dostępne o uncommongoods.com, Unframed 38 USD / Oprawione 110 USD), która zawiera ogromną ilość informacji o pierwszych 45 głowach państw, epokach, w których służyli, oraz cechach ich przywództwa w znanej formie pionowej. Podobnie jak w przypadku wszystkich towarów w Towarach Niepospolitych, zakup obejmuje darowiznę na rzecz jednego z partnerów non-profit sprzedawcy internetowego — RAINN, Thurgood Marshall College Fund, International Rescue Committee lub American Forests — który otrzymał ze sklepu ponad 2,6 miliona dolarów program od 2001 roku.

Szukasz czegoś bardziej anarchosocjalistycznego? Co za sposób na śmierć z piekła, która opisuje siebie jako „pierwszy lewicowy podcast wojskowy od 1917 roku” i jej siostrzany program czarne osły led Całkowicie mają poboczny zgiełk w swoim łupie w swoim sklepie internetowym (hellofawaytodie.com/sklep– Naklejki, przypinki, naszywki, fałszywe monety prowokacyjne, a nawet kostki mydła, a wszystko to w przystępnych cenach. Marketing banerowy jest nie tylko jak podcasty firmowe, ale nie zepsujemy wszystkich ich żartów – przekonaj się sam. Wybór obejmuje kilka projektów o tematyce trans autorstwa artystów Poppy Haze i Riley Chadwick, które pomagają wspierać „radykalne pielęgnowanie społeczności” sieci wsparcia rówieśników Trans Lifeline (translifeline.org)

Dla twoich nerdy czytelników

Ten reporter miał szczęście prowadzić niedawny panel (wirtualny) Festiwalu Teksasu dla pisarzy prezentujących legendę wiadomości z Austin. Neil SpielsJego nowy pamiętnik With The Bark Off: Wspomnienia dziennikarza LBJ i życie w mediach informacyjnych Co ciekawe, pierwsza książka 85-latka została wydana przez UT Press. Spells, który został po raz pierwszy zatrudniony przez KTBC (własność wówczas należącą do ówczesnego senatora Lyndona Johnsona i jego rodziny) w 1956 roku, aby zastąpić niepełnoetatowego pisarza nazwiskiem Bill Moyers, o którym – być może słyszeliście – stworzyłby swoją własną kontrakt, który oznaczył historię jako jedynego reportera, który jest transmitowany na żywo Texas Tower Strzelanina i jej następstwa, a przy okazji ratowanie nie wiadomo ile żyć, ostrzegając słuchaczy, by trzymali się z dala od kampusu.

Podobnie jak wielu dziennikarzy w Austin (w tym ten reporter), Spelce również zrobił wielką karierę w komunikacji i doradztwie politycznym, gdy te główne kierunki były tu jeszcze trochę nowe, w tym także jako rzeczniczka Lady Bird. Jego książka zawiera wewnętrzne opowieści o latach LBJ obiecanych w tytule — mówi o tym nawet Luci Baines Johnson, zgadzając się na list motywacyjny — ale jest to również ważny dokument historii Austin, zmieniającej się branży informacyjnej. (Na Festiwalu Książki Spells został połączony z inną ikoną transmisji z Teksasu, Boba Phillipsa, którego Dobra długa podróż: pięćdziesiąt lat korespondenta stanu Teksas Warto też poczytać z UT Press.)

READ  Jak „Hero” może wzmocnić rynek języków obcych dzięki sztucznej inteligencji

Potrzebujesz czegoś bardziej oczywistego? Kolejny naprawdę interesujący Teksas, Houston Christophe GraczW ubiegłym roku ukazało się zaktualizowane drugie wydanie jego książki na rok 2018 Pociągi, autobusy i ludzie: wizualny Atlas tranzytu Stanów Zjednoczonych i Kanady (Prasa wyspowa). Spiller, architekt, urbanista i wykładowca w Rice, zyskał kolejne 20 lat temu, gdy urbanistyka znalazła swoją niszę w megamiastach Teksasu, jako rozważny orędownik bardziej sprawiedliwej mobilności, alternatyw transportowych i automatycznego zagospodarowania terenu. Obejmowało to ostrą krytykę przejścia obecna sytuacja w Houston i innych miastach; Został nagrodzony/ukarany za swoje wysiłki przez ówczesną burmistrz Annis Parker z nominacją do Rady Dyrektorów Houston Metro, która służyła do 2018 roku.

Treść jego książki jest naprawdę głębokim i szczegółowym omówieniem 57 dużych północnoamerykańskich systemów transportu miejskiego, w tym naszego, mimo że reforma systemu transportu Project Connect (którą chwalił Spieler) została zatwierdzona przez wyborców Austin po zaledwie tygodniach tego wydania Pociągi, autobusy i ludzie wyszedł. Ponieważ prawie 61,3% wszystkich argumentów dotyczących transportu w Austin brzmi: „Dlaczego nie możemy mieć tego, co ma City X?” Książka Spielera jest nieocenionym źródłem zapewniającym, że takie dyskusje są oparte na faktach.

Pociągi, orły, parki

Mówiąc o przekraczaniu stałego toru, najstarszego systemu karuzelowego opartego na kolei w Austin, wkrótce się zmaterializuje Zilker OrzełWprowadziła pierwszą wersję swojego swagu, w tym koszulki dla dorosłych i dzieci z nowym logo Orła — na przykład Sokół maltański, ale farbowane w tie-dye (28 USD) — a nawet kolorowe skarpetki (20 USD w cenie). sklep.austinparks.org). ten Fundacja Austin Parks, która przejęła obsługę małego pociągu w ulubionym miejskim parku docelowym (wraz z innymi wielomilionowymi darowiznami i wolontariatem, który zapewnia dla miejskiego systemu parkowego), ma również własne gadżety z logo jej kolibra i innymi projektami, w tym przedmioty, których możesz użyć Już w ogrodzie, od kocyków przez miski (zwierzęta) po opaski. Oprócz sklepu internetowego, APF otworzy w ten weekend swój pierwszy w historii sklep stacjonarny (3-4 grudnia; piątek, 12.00-17.30 i sobota 10.00-14.00) w nowo wyremontowanym Zilkerze. Magazyn Eagle znajduje się w pobliżu boiska, po południowej stronie Barton Springs Road.

Wersja drukowana tego artykułu pojawiła się 3 grudnia 2021 roku z nagłówkiem: Przewodnik po prezentach politycznych 2021: Czy to nie jest dobra wiadomość