Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Teatr wojny – Times

Teatr wojny – Times

Wystawa „Teatr wojny” jest częścią Festiwalu Fotografii w Auckland 2022.

Rolki filmu na śmietniku w południowo-wschodniej Francji zostały odkryte w 1999 roku przez nastolatka Oliviera Reimera, a następnie zweryfikowane przez jego ojca fotografa, Alaina Revere’a, jako oryginalne zdjęcia zrobione w okolicach Oflagu VII-A Murnau.

Ten niemiecki obóz jeniecki dla oficerów Wojska Polskiego w czasie II wojny światowej znajdował się w pobliżu bawarskiego miasta Murnau am Staffelsee u podnóża Alp.

Te nieoczekiwane obrazy obejmują dramat i lalkarstwo Offizerslager, wyzwolenie obozu przez amerykańską 12. Dywizję Pancerną w kwietniu 1945 roku i bombardowanie Monachium.

Fotografie można będzie oglądać od 2 do 12 czerwca w Galerii Dolnej Muzeum Dziedzictwa Polskiego, ul. Elliot 125, Howick.

Godziny otwarcia: wtorek-piątek 10-16 i niedziela 12-17.

Nieformalne wejście do muzeum odbywa się poprzez darowizny, a małe grupy po wcześniejszym uzgodnieniu. Parking poza ulicą, odpowiedni dla wózków inwalidzkich.

Proszę zabrać maskę do noszenia w pomieszczeniu. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 533-3530, wyślij e-mail na adres [email protected] lub odwiedź stronę internetową https://www.photographyfestival.org.nz/programme/detail.cfm?exhibition_id=2649&exhibition_date=1-jun-2022

READ  Riverwest's Falcon Bowl, aby zaktualizować bar i salę do wynajęcia oraz dodać patio