Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szokujące: Atlus nie uzna zrzutów ekranu Persona 3, Persona 4 Remaster, zrzutów ekranu

Szokujące: Atlus nie uzna zrzutów ekranu Persona 3, Persona 4 Remaster, zrzutów ekranu

W końcu mamy dowód, że Atlus nim nie jest w pełni Wstecz, jeśli chodzi o „spoilery” do swoich gier. Być może pamiętasz, że programista wcześniej nałożył ścisłe ograniczenia na sposoby udostępniania zrzutów ekranu lub zrzutów ekranu polubień Osoba 5 – Nawet posunięcie się do wyłączenia przycisku udostępniania PS4 w oryginalnej wersji.

W tamtym czasie było to przynajmniej trochę zrozumiałe – była to nowa gra (cóż, poza Japonią) ze zwrotami akcji, które można było dość łatwo zepsuć. Jednak Atlas powtarza ograniczenia na Persona 5 RoyalI zrobiłem to wielokrotnie ponownie wydać ostatnią. Te ograniczenia zasadniczo uniemożliwiały streamerom lub innym twórcom treści pokazywanie niektórych sekcji gry.

Mówiąc najprościej, był to przestarzały sposób robienia rzeczy, a fani zastanawiali się, czy podobne ograniczenia zostaną nałożone na nadchodzące Transformers. Przenośna Persona 3 I Persona 4 Złota. Na szczęście wygląda na to, że Atlus doszedł do rozsądku i nie będzie zbyt surowy w stosunku do starszych tytułów.

To naprawdę nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, że Persona 3 jest 17-letni A Persona 4 jest tylko dwa lata młodsza, ale mówimy o Atlusie. Wszystko, o co firma prosi, to jeśli planujesz publicznie podzielić się swoimi doświadczeniami, w razie potrzeby oznacz spoilery (jak wspomniałem wcześniej). Persona Central).

Czy cieszysz się, że Atlus dogania więcej potencjalnych spoilerów? Przesyłaj strumieniowo Transformers do woli w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Całkowicie nowy Mercedes-AMG GT zachowuje silnik V8 i dodaje siedzenia