Szkocja U18 Podsumowanie 7s: dzień pierwszy

Szkocja przeciwko Ukrainie

Szkocja rozpoczęła kampanię od zwycięstwa 45:0 nad Ukrainą.

Szkocja zobaczyła swoją pierwszą minutę sprintu meczowego z linii bocznej Niamha Robertsona-Jacka, po której nastąpiła udana konwersja.

Szkocja powiększyła swoją wczesną przewagę, gdy Lucy Macrae przedarła się przez rywali, zanim zdobyła bramkę, a kapitan wykorzystała swoją próbę.

Kilka minut później Nicole Flynn była następna na tablicy wyników dla Szkocji, ponieważ kolejna konwersja pozostawiła drużynę 21 bez odpowiedzi do przerwy.

Do przerwy: Szkocja 21-0 Ukraina

Po przerwie Flynn wróciła do akcji, minęła obronę i strzeliła gola pod słupkami, zanim Rhianna Darroch dokonała konwersji.

Holland Bogan utrzymywał tablicę wyników, szarżując po 10 biegachCz min.

Kilka sprytnych odciążeń stanowi idealną platformę dla kolejnego wyniku Szkocji, Megan Highland biegnącej przez wybielacz.

Gdy mecz dobiegał końca, Niamh Ross strzelił ostatnią próbę w meczu, a Minala Davoy dodała dodatkowe.

Pełny etat: Szkocja 45-0 Ukraina

Francja przeciwko Szkocji

W finałowym meczu grupy A dominująca drużyna francuska odniosła kompleksowe zwycięstwo nad Szkocją 36:7.

Francja objęła prowadzenie po przeliczonej próbie w pierwszej minucie, ale Szkocja odbiła, Freya McCall wbiegła na boisko, a Rhianna Darroch dodała dogrywkę.

Pomimo odważnej pracy obronnej Szkocji, Francja wycofała się z dwóch prób w krótkim odstępie czasu przed przerwą.

Połowa meczu: Francja 19-7 Szkocja

Francja utrzymała swój impet w drugiej połowie, strzelając jeszcze pięć prób, aby zwiększyć przewagę i ostatecznie zapewnić sobie zwycięstwo.

Pełny etat: Francja 48-7 Szkocja

Szkocja przeciwko Polsce

Zwycięstwo 26:12 nad Polską w pierwszym finale Szkocji zakończyło pozytywny początek weekendu w Pradze.

Poppy Mellenby wpisała się na listę strzelców, kiedy przedryblowała polską obronę i zdobyła bramkę, zanim Minala Davoy z łatwością wykorzystała konwersję.

Polska wyrównała stratę z wynikiem, ale Szkocja wkrótce ponownie zaatakowała, gdy Megan Hyland wykonała palącą przerwę, by znaleźć się pod słupkami.

READ  Rangers nie podpisze 33-bramkowego napastnika teraz, gdy został przeniesiony do Polski

Polska wyglądała niebezpiecznie, ale Szkocja zebrała się i była w stanie odzyskać posiadanie, zanim Lisa Brown wskazała przed przerwą, a Taoiseach dodał dodatki.

Połowa meczu: Szkocja 19-5 Polska

Szkocja kontynuowała dobry początek drugiej połowy, kiedy Rhianna Darroch dodała dodatki do bramki Holland Bogan.

Nie trzeba było długo czekać, by polski zespół się zebrał i kilka minut później udało mu się zdobyć drugą szansę w meczu.

Polska zaczęła wywierać presję w końcowych momentach meczu, ale szkocka obrona pozostała zdeterminowana, by zapewnić sobie zwycięstwo.

Pełny etat: Szkocja 26-12 Polska