Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rangers nie podpisze 33-bramkowego napastnika teraz, gdy został przeniesiony do Polski

Zdjęcie: Marco Canoniero / LightRocket za pośrednictwem Getty Images

Frank Castaneda dołącza do polskiej strony Wardy Bosnan w wolnym transferze, jednocześnie kładąc kres spekulacjom na temat możliwego ruchu Rangers. Bosnan Novini Lokalne.

Czy wiesz, że reprezentacja Kolumbii nie strzeliła siedmiu goli w ostatnich ośmiu meczach? Jeśli jesteś zaskoczony tą konkretną postacią, wyobraź sobie, jak czuje się Alfredo Morelos.

The Rangers nie zagrali ani sekundy amuletowej piłki nożnej podczas ostatniej przerwy międzynarodowej w Ameryce Południowej. To, że nie miał nadziei na zejść z ławki, że Kolumbia strzeliła gola w przegranym 1:0 meczu z Peru i Argentyną, mówi wiele o tym, na czym myśli Renault Rueda.

Celtycki powrót?! Każda szkocka drużyna z wyjątkiem Celtic & Rangers otrzymuje 1 miliard funtów Część 3 | FM22

Britivi

7804

Celtycki powrót?! Każda szkocka drużyna z wyjątkiem Celtic & Rangers otrzymuje 1 miliard funtów Część 3 | FM22

940529

940529

Środek

UCsIwxKQajD9zPQA4SufVXgg

Elektroniczne (YouTube)

https://yt3.ggpht.com/a/AATXAJxUznA4lOkmaqkQUT9LEkoByQ5fpNm5IHUYaw=s800-ck-c0xffffffff-no-rj-mo

13872

Na szczęście na poziomie klubowym menedżer Morelosa szanuje go znacznie bardziej niż Rudę.

Ten 25-letni młodzieniec o beczkowatej klatce piersiowej wyróżnia się w sklepie z bawołami w Chinach od czasu powrotu do Glasgow. W rzeczywistości niektórzy twierdzą, że Morelos nigdy nie był lepszy. Właśnie dlatego nie walczył właściwie o bramki podczas kadencji Stevena Gerrarda w Ibroxie.

Czy Rangers znokautuje Borussię Dortmund?

Morelos wydaje się być najbardziej kompletnym, kontrolowanym, muzycznym aktorem Giovanniego von Bronkhorsta. Wściekły gniew zniknął i został zastąpiony przez martwe oczy i nowo odkrytą wytrwałość. Ponieważ Rangers balansują napiętą walkę o tytuł i zaciekłe starcie Ligi Europy z Borussią Dortmund, Morelos nie będzie w stanie wygrać formy w najlepszych czasach – najlepsza forma w karierze, jaką możesz dodać.

Tymczasem Czerwoni Khmerzy strzelili swojego pierwszego gola od dwóch miesięcy podczas niedzielnego zwycięstwa Annana 3:0 nad Pucharem Szkocji. Tak więc, kiedy Morelos wraca z Ameryki Południowej, a Roof powraca do formy po licznych kontuzjach, spekulacje na temat przeniesienia Franka Castanedy na Ibrox stały się zrozumiałe.

Niedzielny Post Kilka tygodni temu Rangersi powiedzieli, że będzie to dla Castanedy szokiem. Kolejny kolumbijski napastnik i szeryf, który strzelił 33 gole w 43 meczach dla Trospaul, grał z Realem Madryt w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Umowa Castanedy wygasa w grudniu, a kiedy Morelos pakował swoje walizki, Roof dowiedział się o gabinecie zabiegowym.

Po dwóch miesiącach poza grą Castaneda znalazł nowy klub. W ten weekend zaskakująco dobrze spisał się na temat krótkoterminowego kontraktu z drużyną, która znajduje się pięć punktów poniżej polskiej tabeli ekstraklasy.

Zdjęcie: Alex Nicodemus / Noorphoto za pośrednictwem Getty Images

– Jest aktywnym zawodnikiem na boisku, mobilnym i często chce grać w kręgle. Potrafi dobrze skończyć – powiedział Radoslav Mosirko, dyrektor sportowy Wardy Bosnan.

– Frank jest bardzo ambitny. Chce strzelić jak najwięcej goli i pomaga nam pozostać w ekstraklasie.

Przez chwilę byliśmy zainteresowani, ale na początku był finansowo poza naszymi granicami. Jednak niektóre kluby zdecydowały się nie zatrudniać Franka, ponieważ zawodnik miał już pewne plany na nowy sezon, a niektórzy byli niezdecydowani.

„Zainteresowanie nim było naprawdę duże. Wykorzystaliśmy niestabilność innych, sprawnie negocjowaliśmy i szybko zakończyliśmy wymianę”.

Szybka naprawa?

Castaneda ponownie stanie się wolnym agentem w lipcu. Być może, jeśli uda mu się śledzić strzały szeryfa w Polsce, Rangersi oddzwonią.

Jak przyznaje sam Mozyrko, mija tylko Castaneda.

Zdjęcie: Gonzalo Arroyo Moreno / Getty Images

W innych wiadomościach „nie mogłem”: 64-letni trener wyjaśnia, dlaczego Rangers odmówili pracy

READ  Wszystkie wyzwania stojące przed Polską w przyjęciu F-35