Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szklana szklarnia to ostateczny projekt recyklingu w Duval

Projekt cieszy się zainteresowaniem całego kraju. #k5 wieczór

Duval, WA – Axton Burton dokładnie wie, ile słoików znajduje się w ścianach tej szklarni:

Ponieważ Axton wszystko posprzątał. Nie połączony. Jeden.

„Teraz jestem mistrzem czyszczenia, więc możesz nazwać każdą z tych butelek i mogę ci powiedzieć, co w nich jest. Ogórki, marinara, gorąca musztarda były w wielu z nich z jakiegoś powodu. Małe butelki były suszonymi pomidorami , pesto i były też butelki z lakierem do paznokci, które było dobre do jedzenia.”

Axton, z pomocą partnera Jamesa, stworzył ostateczny projekt recyklingu w Duvall: szklarnię wykonaną ze szklanych pojemników, które w przeciwnym razie zostałyby zabrane do kosza na surowce wtórne.

„Moja potrzeba szklarni, ale także możliwości pomagania ziemi i ponownego wykorzystywania rzeczy”.

Tata Axtona zbudował ramę – dostali traktor od grup na Facebooku w sąsiedztwie Eastside.

Wewnątrz przeprojektowali wszystko, od puszek z karmą dla kotów – teraz świeczniki.

Do korka – teraz formowanie ozdobne wokół ościeżnicy.

To, co zaczęło się jako tania szklarnia, szybko przekształciło się w pasjonujący projekt i wkrótce ludzie zaczęli prosić o odwiedzenie pięknego, małego budynku, który nic nie marnował. Nawet okładki są używane, wiszą wzdłuż jednej ściany z podziękowaniem od osób, które odwiedziły – księga gości z wpisami zapisanymi na okładkach z recyklingu.

Zakrętki są jasno pomalowane lakierem do paznokci – zebrane z setek małych uratowanych butelek Axtona, aby wypełnić puste miejsca.

„Dzieci są bardzo podekscytowane umieszczaniem na nich swoich imion, co jest miłe i mam nadzieję, że pomoże im to również nauczyć się zmieniać cele” – powiedział Axton.

Ta szklarnia będzie czymś więcej niż tylko domem dla egzotycznych roślin hodowanych przez Axtona i Jamesa.

READ  Według doniesień „Szklana cebula” jest najbardziej dochodowym filmem kinowym Netflix wszechczasów w Ameryce Północnej | Aktualności

Skieruj kilka słoików na zewnątrz, zapewniając materiały do ​​budowy gniazd dla ptaków i pszczół.

„Myślę, że byłoby naprawdę fajnie być w środku, po prostu patrzeć, jak natura wchodzi w interakcję z czymś, co zbudowałeś”.

Wiadomość o stworzeniu Axtona rozeszła się po całym kraju:

„Opublikowałem na Next Door i myślałem, że to tylko dla mieszkańców i obudziłem się następnego dnia, a ludzie we wschodnim Waszyngtonie mówili: Jak to zrobić? Jak to zbudować? Następnego ranka obudziłem się do ludzi w 16 różnych stanów, głównie nauczyciele, pytają mnie, jak mogę to zbudować?” Jak dotąd ludzie z Oklahomy, Karoliny Północnej, Karoliny Południowej, New Jersey i Nowego Jorku skontaktowali się z Axtonem.

Chętnie dzielą się wskazówkami budowlanymi, ale ten dom nie jest na sprzedaż.

„Myślę, że to niesamowite, to naprawdę niesamowite, co zrobił, do czego zainspirował innych” – powiedział James Webber, partner Axton.

Ten ekspert ds. recyklingu – i szef myjni butelek – ma nadzieję, że szklarnia zachęci nas wszystkich do innego spojrzenia na to, co wyrzucamy i zastanowienia się nad przekształceniem tego w coś pięknego.

Wieczór piątego króla Świętuje północny zachód. zadzwoń do nas: Portal społecznościowy FacebookI ŚwiergotI Instagram, e-mail.