Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ksina Kate caa w kolorze czerwonym. Wow, to jej kolor! Królowa Letizia może sobie zazdrościć projektu

Więcej informacji o rodzinie królewskiej można znaleźć na Gazeta.pl.

Obejrzyj wideo
Księżniczka Kate poznała małą dziewczynkę. Była zachwycona swoją różową kreacją!

Zobacz, jak matka Beyoncé i córka Heidi Klum zaprezentowały się na premierze Netflixa!

Kate Middleton jest patronką organizacji charytatywnej Forward Trust. Żona księcia Williama nie może przegapić wydarzenia promującego nową kampanię społeczną fundacji. Księżna Cambridge przybyła do siedziby BAFTA w Londynie i wygłosiła przemówienie, które stało się myślą przewodnią w Podejmowaniu działań w sprawie uzależnień. Podstawowym celem kampanii jest podniesienie świadomości na temat uzależnienia i jego przyczyn oraz zrozumienie skali tego problemu w społeczeństwie. ważne tematy, ale dbamy nie tylko o wartość merytoryczną spotkania, ale także… Szalony projekt Kate.

Fatalna jakość transmisji z konkursu chopinowskiego. „Ledwo słychać, TVP zawodzi”

Księżna Kate jest cała czerwona. pora roku!

Kilka miesięcy temu oszołomiła nas królowa Letizia, która w pięknej czerwonej sukience oddała hołd Clarze Campoamor Rodrigues (posłanka do parlamentu i feministka). Dziś przyjrzymy się projektowi księżnej Kate. Brytyjczycy postawili na nieco bardziej swobodny wygląd – wąski, długi, plisowany wysoki kołnierz spdnic – Ale w ślady koleżanki z Hiszpanii zdecydowała się użyć równie ciemnego koloru, by kontrolować niemal każdy element swojego stroju. Jedynym wyjątkiem są dodatki – skórzany pokrowiec, który zmieści się do torebki, z jasnobrązowym szpilkiem. Projekt jest wykończony w kolorze złotym kolczyki I pierścionek z szafirem.

Księżniczka Kate Agencja Gazeta / AP

Księżna Kate zauważyła podczas imprezy, że pandemia zaostrzyła problemy psychiczne i uzależnienie.

Wiemy, że ponad 1,5 miliona osób w Wielkiej Brytanii, które nie używały substancji uzależniających przed blokadą, może teraz napotkać problemy związane ze zwiększonym spożyciem alkoholu. Wyjaśniła z platformy, że prawie milion młodych ludzi i dzieci wykazało wzrost zachowań uzależniających od początku epidemii.

Czy podoba Ci się projekt, który żona Williama zaprezentowała w siedzibie BAFTA?

READ  Viaplay wybiera brytyjski sitcom „Habliss”; niebieskie obrazy pingwina w sezonie 2 przed strzelaniną

Księżniczka Kate

Księżniczka Kate przeszła zmianę wyglądu. Nikt jeszcze tego nie zauważył