Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mecz testowy pomiędzy Wielką Brytanią a Polską został przełożony

Mecz odbędzie się w środę o godzinie 20:30 czasu polskiego. Nasz zespół wystąpi w następującym składzie: Maciej Janowski, Bartosz Smarzlik, Jacob Mikoviak, Dominic Kobera, Tobiasz Mocilac i Victor Lambar.

Testy zgodności w Glasgow mają ogromne znaczenie. The Domestic Oval to drużyna drugiego poziomu w Wielkiej Brytanii. Jedyny Polak, który w tym roku reprezentował klub na Wyspach Brytyjskich – Marcin Nowak – prowadzi Glasgow Tigers. Większość polskich kolarzy nigdy nie jeździła w Glasgow.

– Nigdy nie jeździłem w Glasgow, ale widziałem filmy z tego toru od Rasmusa Jensena, tor wygląda bardzo ładnie, fajnie się ściga – mówi Maciej Janowski, powołując się na media w Glasgow Tigers Club. – Mecz testowy jest ważny, aby pokazać nasz zespół na całym świecie. Dobrze byłoby porównać z Wielką Brytanią. Wiem, że do Glasgow przyjedzie wielu polskich fanów.

Jednocześnie gospodarze zapowiedzieli zmianę składu wyjściowego na mecz z Polską. Chris Harris zastąpi Ty Windena, który doznał kontuzji pierwszego dnia finału Speedway of Nations.

Polska ma największe szanse na przetestowanie meczu. Jednak w niedzielę na SoN była niespodzianka. Brytyjczycy pokonali naszą drużynę.

READ  Louis Tomlinson z One Direction pomógł Harry'emu Stylesowi czuć się komfortowo podczas noszenia lakieru do paznokci