Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szczegóły pakietu Inwazja sezonu 6 Overwatch 2, koszt i zawartość

chcę wiedzieć co Pakiet Inwazji Overwatch 2 Sezon 6 przynosi do stołu? Blizzard rozpoczyna 6. sezon kooperacyjnej gry FPS z przytupem, a jaki jest lepszy sposób na uczczenie najnowszej aktualizacji niż zestaw ton gadżetów.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, pełne zawartości pakiety, które Blizzard wyda wraz z datą premiery Inwazji sezonu 6 Overwatch 2, będą zawierały kilka wyjątkowych legendarnych skórek i mnóstwo monet Overwatch 2. Będą również zawierać zwykłą gamę ozdób i akcesoriów które mogą sprawić, że każda Osobowość będzie się bardziej wyróżniać. Więc teraz, gdy daliśmy ci zapowiedź tego, czego możesz się spodziewać, oto, co jeszcze musisz wiedzieć o sezonowych mikrotransakcjach poniżej.

Szczegóły i koszt pakietu Inwazja sezonu 6 Overwatch 2 na PS4 i Xbox One.

Overwatch 2 sezon 6 – ile kosztuje PvE?

Aby uzyskać dostęp do misji PvE sezonu 6 Overwatch 2, musisz kupić standardowy pakiet Inwazja Overwatch 2 za 14,99 USD lub równowartość regionalną. Gdy to zrobisz, uzyskasz dostęp do misji fabularnych w trybie współpracy oferowanych przez nową aktualizację, w których będziesz mógł wybierać między zestawami bohaterów wraz ze znajomymi. Ale jak wspomniano wcześniej, dostęp do tych misji nie jest jedyną rzeczą, którą otrzymasz w pakiecie. Zawiera również unikalną legendarną skórkę i monety Overwatch.

Jeśli chcesz zaszaleć, możesz także odblokować tryb Overwatch 2 Season 6 Invasion PvE, kupując zamiast tego pakiet Ultimate Invasion za 39,99 USD (około 32 GBP). Nie tylko zapewni ci to dostęp do zawartości pakietu standardowego, ale także zapewni ci dwie kolejne legendarne skórki, poziomy przepustki bojowej premium i więcej waluty w grze.

Zawartość pakietu Inwazja sezonu 6 Overwatch 2

Oto następujące gadżety, które znajdują się w standardowym pakiecie Inwazja 6. sezonu Overwatch 2:

  • Zdobądź legendarną skórkę Vigilante Sojourn
  • Odblokowanie mistrza pobytu
  • Stały dostęp do misji fabularnych Inwazji
  • 1000 monet Overwatch

Ponieważ jest to tańsza wersja ekskluzywnego sezonu 6 Overwatch 2, będzie zawierała znacznie mniej treści niż jej odpowiednik premium. Jeśli jednak chcesz tylko uzyskać dostęp do długo oczekiwanych misji PvE, które Blizzard wprowadza wraz z tą aktualizacją, ta opcja powinna być dla Ciebie oczywista. Ponadto 1000 monet Overwatch zawartych w tym pakiecie pozwoli ci również na zakup przepustki bojowej premium, dzięki czemu gracze będą mieli większą motywację do zakupu standardowego pakietu.

READ  Serwery Fortnite Epic Games wyłączone: Epic pracuje nad przywróceniem gry

Zawartość pakietu ostatecznego Inwazja Overwatch 2, sezon 6

Droższy odpowiednik Edycji Standardowej będzie oczywiście posiadał dodatki, którymi możesz pochwalić się przed innymi graczami. Oto, czego możesz się spodziewać po pakiecie Ultimate:

  • Cała zawartość pakietu standardowego (dostęp do misji PvE, skórka Sojourn i 1000 monet OW)
  • Legendarna skórka K-2000 Blademaster Kiriko
  • Legendarny skórzany Cassidy C-455 Sharpshooter
  • 20 poziomów wyjątkowej przepustki bojowej
  • 1000 monet Overwatch

Dzięki ogromnej sumie 2000 monet Overwatch, trzem legendarnym skórkom, dostępowi do misji PvE i szansie na bezproblemowe postępy w przepustce bojowej, Ultimate Pack może być dla niektórych wart swojej ceny. Ponieważ do zakupu przepustki bojowej wystarczy użyć maksymalnie 1000 monet Overwatch, możesz zamiast tego użyć reszty swojej waluty w grze, aby kupić dodatkowe warstwy lub inne przedmioty kosmetyczne w grze.

To wszystko, co musisz wiedzieć o pakiecie Inwazja sezonu 6 Overwatch 2. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zespołowym FPS Blizzarda, sprawdź naszą listę poziomów Overwatch 2, Jak zarabiać monety w Overwatch 2 i Jak grać w Lifeweaver w Overwatch 2 również.