Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozdanie Starfield oficjalnie ogłoszone przez Bethesdę

Kto chce za darmo świetny, wykonany na zamówienie sprzęt, którego nie można kupić za żadne pieniądze? Masz szczęście, miejmy nadzieję.

Sprawdź zwiastun Starfield poniżej!

Jednak w lipcu br. pole gwiazd Fani zaniepokoili się, gdy Bethesda ogłosiła zawarcie umowy na wyłączność z producentem sprzętu komputerowego, firmą AMD. Więc w czym problem? Cóż, wiadomo, że procesory i karty graficzne AMD nie zawsze są tak przyjazne komercyjnie, jak niektórzy mogą mieć nadzieję. W szczególności problemem jest brak obsługi technologii DLSS firmy Nvidia.

Ten brak obsługi DLSS doprowadził do niektórych zepsutych uruchomień, zwłaszcza jeśli chodzi o opóźnienie wydajności na PC. W szczególności oba Ostatni z nas, część pierwsza I Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Obaj mieli bardzo kłopotliwe premiery, a także obaj mieli ekskluzywne umowy z AMD.

Na szczęście niektórzy fani mogą wspierać współpracę Bethesdy i AMD, ponieważ zawiera ona limitowane edycje procesorów Ryzen i procesorów graficznych z oficjalnie fajną licencją. pole gwiazd Znaki towarowe. Przedmioty, o których mowa, to 500 AMD Limited Edition Ryzen 7 7800X3D i limitowana edycja karty graficznej Radeon RX 7900 XTX.

pole gwiazd Ukaże się na PC i Xboksie Series X | S 6 września 2023 r. O ile nie zamówiono w przedsprzedaży wersji Premium lub Constellation Edition, w takim przypadku data premiery to 1 września. pole gwiazd Zostanie również uruchomiona w usłudze Xbox Game Pass.